690 680 960

Ostatnie w tym roku wyścigi na 1/4 mili już w niedzielę. Będą samochody o potężnej mocy i szybkie motocykle

W niedzielę w w Moto Parku Ułęż odbędą się wyścigi na 1/4 mili. Impreza ta zakończy tegoroczny sezon. Swój przyjazd zapowiedziało już wielu znakomitych zawodników i zawodniczek w pięknych autach i na szybkich motocyklach.

DRAG DAY 2018 to impreza, która kończy tegoroczny sezon wyścigów na 1/4 mili w Polsce. Na terenie Moto Parku Ułęż widzowie i zawodnicy będą mogli podziwiać w akcji auta o mocy przekraczającej 1000KM, a także motocykle, które dystans 1/4 mili pokonują w okolicach 9 sekund. Z kolei zawodnicy biorący udział w różnych cyklach, będą mieli ostatnią w tym roku okazję, aby zmierzyć się ze sobą.

Otwarcie bram dla zawodników nastąpi już o godzinie 8:30, godzinę później na teren byłego lotniska będzie mogła wchodzić publiczność. Odprawę zawodników zaplanowano na godzinę 10:00, zaś od godziny 10:30 do 15:00 będą trwały eliminacje DRAG DAY. Półfinał i finały rozpoczną się o 15:30.

Dodatkowo na zakończenie zawodów, po wszystkich przejazdach finałowych, będą rozgrywane dodatkowe wyścigi dla zwycięzców swoich klas – DRAG DAY MASTERS. Szybkie zawody systemem pucharowym wyłonią prawdziwego Mistrza. Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety będą do nabycia na miejscu w cenie 20zł od osoby, przy czym dzieci do lat 12 wchodzą za darmo.

(fot. materiały organizatora)
2018-10-05 23:39:51

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska