Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Oprawki okularowe wybranych marek aż 60% taniej w salonach KODANO Optyk!

Wiosna za pasem! Odśwież swój wygląd i zadbaj o wzrok w salonach KODANO Optyk. Wybrane oprawki okularowe aż 60% taniej! Zmień swój look na wiosnę z najmodniejszymi  oprawkami tego sezonu! 

Odmień swój wizerunek na wiosnę! 

Nadchodzi wiosna, nowe trendy kolorów to świetny czas, by odświeżyć swój look. Pokaż się  w odważniejszych i kolorowych oprawkach swoich nowych okularów.  

Teraz w salonach KODANO Optyk oprawki okularowe Karl Opti lub Max&Joe można kupić  60% taniej! 

Co teraz będzie modne? 

Nadchodzący sezon nie może pozwolić sobie na brak klasycznej czerwieni. Intensywne,  ogniste kolory idą w parze razem z tymi bardziej przygaszonymi. Lekko wyblakłe  odcienie idealnie sprawdzą się w codziennej stylizacji. Mocne barwy będą świetnie  współgrać z kolorami przyrody i doskonale pasują do większości typów urody.

Oprawki okularowe wybranych marek aż 60% taniej w salonach KODANO Optyk!

Innym trendem są oprawki „oversize” – duże i masywne, często w wyrazistych kolorach.  Decydując się na tego typu oprawki warto pamiętać by nie zasłaniały one brwi. Osobom 

lubiącym wyróżniać się w tłumie, polecamy białe lub jasne oprawki, które podkreślają  osobowość i dodają klasy stylizacji. 

Oprawki okularowe wybranych marek aż 60% taniej w salonach KODANO Optyk!

W salonach KODANO Optyk warto skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić oprawki  okularowe Karl Opti lub Max&Joe aż 60% taniej! Jedynym warunkiem skorzystania z  promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe).  

Możesz też skorzystać z promocji badania wzroku za 5zł bez konieczności zakupu okularów! 

Kupując swoje wymarzone okulary warto także zwrócić uwagę na soczewki okularowe. Przy  ich wyborze należy pamiętać o odpowiedniej ochronie oczu przed szkodliwym  promieniowaniem. Szkła z polaryzacją i filtrami to jeden z najłatwiejszych sposobów na  zadbanie o zdrowie naszych oczu. 

Salony KODANO Optyk 

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok.  Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści.  Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w  wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Salony KODANO Optyk w Lublinie znajdziesz w następujących lokalizacjach: 

• KODANO Optyk, CH Felicity Lublin 
• KODANO Optyk, Galeria VIVO! Lublin 
• KODANO Optyk, CH Lublin Plaza 

Lokalizacje naszych wszystkich salonów znajdziesz TUTAJ