690 680 960

Płonie budynek mieszkalny. Strażacy walczą z ogniem, są utrudnienia na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

Kilkunastu strażaków walczy z pożarem domu w Czerniejowie. Budynek zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej nr 835, dlatego też zablokowany jest jeden pas jezdni.

Pożar na jednej z posesji w miejscowości Czerniejów w powiecie lubelskim został zauważony w niedzielę około godziny 18:30. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, płonie budynek mieszkalny, ogniem objęty jest dach domu. W akcji gaśniczej bierze udział 10 zastępów straży pożarnej z JRG w Bychawie i z jednostek OSP z okolicznych miejscowości.

W pożarze poszkodowana została jedna osoba, która doznała poparzeń ciała. Zajęli się nią ratownicy medyczni. Obecnie sytuacja ma być już opanowana, jednak działania strażaków jeszcze potrwają.

Występują utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. Jeden pas jezdni jest zajęty przez wozy strażackie. Policjanci będą dopiero ustalać przyczynę pożaru.

(fot. nadesłane – Dominik, nadesłane)

12 komentarzy

 1. Studętkom jezdem, to se tak myślem, że;

  Obecnie sytuacja ma być już opanowana, jednak działania strażaków jeszcze potrwają.
  Bo trzeba bosakami rozwlec to czego nie udało się rozmyć wodą z sikawek.

  • nie kryty krytyk

   brawo błyszczysz prawie jak janusz polskiej polityki kowalski z mównicy.
   jak jedyne pojecie jakie masz to jak kliknąć enter żeby durny komentarz dodać, to mogłeś to zachować dla siebie.
   ale jakby nie stłumili zarzewi, i na drugi dzień się rozpaliło byś pisał dzbanie że nie dogasili. taka to mentalność polskiego marginesu pisowskiego.

 2. Aby jeden pas zajęty? A nie 10 wozów każdy w inną stronę, ale zazwyczaj w poprzek wszystkich pasów? Łaskawcy!

  • Swoim zetorem się zmieścisz

  • to stawianie w poprzek jest dlatego, że za dużo niebezpiecznych kierowców jeździ co chcą rozjechać ratowników
   w ub. tyg jeden policjanta potrącił ciężarówką

   • Studętkom jezdem, to se tak myślem, że;

    W Polsce zbyt łatwo i na zbyt długo zamyka się jezdnie czy drogi z powodu byle stłuczki, czy jak w tym przypadku gdzie jarał się dach niewielkiego domu, a zjawiło się tam z 50 chłopa gdzie pewnie większość robiła za gapiów.
    W dalszym ciągu widoczny jest brak takiego, który zbędnym zastępom powiedziałby: „Dziękuję za przybycie ale ten i ten zastęp może spokojnie wracać do bazy, reszta do roboty”.

    • nie kryty krytyk

     jeszcze raz podkreślam nie masz absolutnie żadnego pojęcia o czym piszesz.
     żołnierzy na wojne też wyślesz 1000 bo po co mają jechać w 10000 osób jak tylko będą stać?? wiec co to jest zabezpieczenie miejsca? wiesz co to jest zabezpieczenie budynków w okolicy?? widać nie a szukasz atencji. jesteś zwykłym „gupkiem”
     jak by przyjechał 1 samochód i zajął się kolejny budynek, co napiszesz że mogłyby ich przyjechać więcej?? pajacom jak ty nigdy nie dogodzi.

 3. Redakcjo: Jak to jest być poprawnie politycznym, przestrzegając dyrektyw Ministerstwa Prawdy ?

  • Nie, to na pewno jest robienie na złość użytkownikowi „OTUA”! Ci źli strażacy, ratownicy i policjanci mają go na kablach i specjalnie jak jedzie to stają w poprzek!!!

   • Przy każdej akcji powinien byc jakiś mądrzejszy który zechciałby zbędne zastępy wysłać do baz, a te które biorą czynny udział zdyscyplinować i nie dopuszczać do zatrzymywania ruchu ponad konieczny czas.

    • nie kryty krytyk

     wystarczy że wy trolle jesteście najmądrzejsi to wystarczy. zero pojęcia a expertów multum.
     polecam zrobienie kursu strażackiego, tam wam wyjaśnią dzbany dlaczego zawsze jedzie więcej aut niż trzeba. ALE I TAK TEGO NIE ZROZUMIECIE, ZBYT UŁOMNE SĄ OWIECZKI KACZYŃSKIEGO.

 4. Wyślij swoje złote rady na temat żołnie,rzy U,kraińcom. Mimo b złej sytuacji w Bach,muc,ie wysyłają do walki po 1-2 bataliony z każdej brygady, reszta czeka w gotowości. A nie wszyscy hur,mem wa,lą na linie wroga. Rotują siły, zapewniają odw,ody, dosyłają w miarę potrzeb. Ale nie, wg twoich porad najlepiej skierować tam całą armię. PS. Pomimo zajętego tylko jednego pasa nikt tam nikogo nie rozjechał, natomiast w regionie wydarzyło się kilkanaście wypadków mimo wszystkich pasów wolnych. Jakieś wnio,ski?

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas