Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Opel wypadł z zakrętu, zatrzymał się w rowie. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19:40 w miejscowości Łucka Kolonia koło Lubartowa. Na drodze wojewódzkiej nr 829 Lubartów – Łęczna samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, z JRG w Lubartowie i OSP w Wólce Rokickiej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca opla na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie auto wypadło z jezdni i zatrzymało się w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Opel wypadł z zakrętu, zatrzymał się w rowie. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)

Opel wypadł z zakrętu, zatrzymał się w rowie. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia)
(fot. nadesłane – Krystian – DZIĘKUJEMY!)

9 komentarzy

 1. Chołowczyc ?

  Bo jechał bez pilota, kto miał powiedzieć 5 stopni w prawo??

 2. Bo kanciastą oponę miał, na złom. Kozak.

  • Kanciastą jak kanciastą, ale z przodu alusy, z tyłu widać jedną stalówkę i raczej druga to alufelga, więc pewnie trakcji zabrakło na różnych oponach. A może zapas z „właściwym” ciśnieniem, bo kto by go tam sprawdzał. Rozbita przednia szyba świadczy o kolejnej ignorancji – brak pasów. Tak czy inaczej „dobry mózg” tym powoził.

 3. dynamit był , procesor padł

 4. Nie czaję jeżdżę tamtędy codziennie, kiedyś grubo >130. Żeby tam wypaść z drogi to trzeba chyba mieć z 150 km/h. albo LLE
  Albo inne przyczyny tel,

 5. Bo jezdzic to trza umieć …

 6. Mam taka vectre i jest bardzo podsterowna w zakrętach.

 7. nie rozumiem co to znaczy stracić panowanie nad pojazdem, jechał i nagle stracił…
  raz mi się zdarzyło, gdy na asfalcie zrobiła się szklanka, po prostu na zakręcie mnie lekko zarzuciło, ale oczywiście nie na tyle, żeby wylądować w rowie, jak czytam takie rzeczy to nie mogę sobie wyobrazić co Ci ludzie robią, żeby tak się urządzić, zdaje się, że nie są gotowi do prowadzenia samochodu i po takim czymś powinno się odbierać prawo jazdy i kierować na jakieś szkolenia, nie wiem, ponowny kurs…

Z kraju

Sport