690 680 960

Opel uderzył w drzewo, po chwili spłonął. We trzech oddalili się z miejsca zdarzenia, byli po alkoholu (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Wierzchowiny pojazd osobowy uderzył w drzewo i spłonął. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, wszyscy byli po alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 20 w miejscowości Wierzchowiny w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący pojazdem marki Opel, jadący drogą wojewódzką nr 843 w kierunku Krasnegostawu, uderzył w drzewo. Po chwili z pojazdu wysiadło trzech mężczyzn, a następnie wszyscy oddalili się.

Na miejscu pojawili się policjanci i zatrzymali trzech mieszkańców Chełma podróżujących oplem. Jak się okazało, jeden z nich miał złamaną rękę, pozostali zaś w wyniku zdarzenia doznali ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy mężczyźni spożywali alkohol, przy czym dwóch z nich było w stanie nietrzeźwości.

Mundurowi ustalili, że kierowca opla nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni wyrzuciło go na pobocze. Następnie pojazd wpadł do rowu, uderzył w drzewo i zapalił się. Mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia oraz tego, kto kierował pojazdem w chwili wypadku.

(fot. Policja Krasnystaw)

Jeden komentarz

  1. Wiecie co to już przestaje być śmieszne , podawajcie niusa tylko jak kierowca jest trzeźwy, bo niusów ze pijany to jazdy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina