Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Olbięcin: Auto dostawcze wywróciło się na drodze krajowej nr 74

W czwartek po południu na drodze krajowej nr 74 doszło do wywrócenia się pojazdu. Przez kilkadziesiąt minut ruch w okolicy zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Olbięcinie na drodze krajowej nr 74, pomiędzy Kraśnikiem a Annopolem. Kierujący busem, jadąc w stronę Annopola, na jednym z zakrętów stracił panowanie nad kierownicą, po czym pojazd przewrócił się na bok, na pasie ruchu w kierunku Kraśnika.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Jak przekazał nam asp. Janusz Majewski z kraśnickiej Policji, pojazdem podróżowały dwie osoby i o własnych siłach wyszły one z wywróconego pojazdu.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze krajowej nr 74 odbywał się wahadłowo.

Informację o zdarzeniu i zdjęcie przesłał nam nasz Czytelnik – Michał dziękujemy!


Większy widok mapy2015-01-29 17:28:56
(fot. Czytelnik Michał)

4 komentarze

  1. A ile km/g miał MISZCZUNIO na zakrętach????? Nie dziwiłbym się gdyby jechał z laską.Ale przed kolesiem się popisywać?????Bezsens,no chyba że byli z Ruchu……….

    • Jesteś jak moja była teściowa śp. Ziejesz do każdego ogniem. Jad żmij jest dobry na lumbago , jeśli chorujesz na to , to pluj i nacieraj na pewno ci pomoże , bo na żadne inne dolegliwości on nie pomaga , a zwłaszcza na głowę , nie wiesz jak było , a wydajesz osądy.

  2. Tam są te wredne zakręty , nie daleko dalej też tam ciężarówka się złamała była inf. na 112 lublin , śliska nawierzchnia , troszkę brak wyobraźni i nieszczęście gotowe, a że jest z górki tym bardziej trzeba uważać.

  3. Tak bus sam się wziął i przewrócił…Kolejny kretyn za kierownicą

Z kraju