690 680 960

Ograniczą kursowanie autobusu. Powodem jest „sytuacja pandemiczna”

Od przyszłego tygodnia rzadziej będą kursowały autobusy linii nr 24. Wniosek o ograniczenie kursów złożyła gmina Niemce, która współfinansuje utrzymanie trasy.

Od poniedziałku 12 kwietnia ograniczone zostanie kursowanie autobusu linii nr 24. Jego trasa wiedzie z ul. Ruskiej przez ul. Podzamcze, al. Spółdzielczości Pracy, Elizówkę, Ciecierzyn, Dys, Pólko do Nasutowa. Zawieszone zostaną pierwszy i ostatni kurs zarówno z Lublina jak też z Nasutowa.

Jak wyjaśnia Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie, decyzję taką podjęto na wniosek gminy Niemce. Został on argumentowany dynamicznie rozwijającą się sytuacją pandemiczną spowodowaną koronawirusem.

Obecnie w dni powszednie wykonywanych jest po siedem kursów. Zlikwidowane zostaną te z godz. 5.18 i 19.45 z Lublina oraz z godz. 5.56 i 20.25 z Nasutowa. Jeżeli chodzi o rozkłady weekendowe, pozostaną one bez zmian. W soboty realizowanych będzie po pięć kursów zaś w niedziele po cztery.

(fot. nadesłane – Mateusz)

6 komentarzy

 1. Przecież autobusy są sterylne i są odkażane promieniami UV-C

 2. Śmiech na sali.. jeśli jest więcej kursów to automatycznie mniej ludzi jedzie danym kursem.. absurd goni absurd a Pan Wójt niech słucha głosu mieszkańców a nie robi z ludzi .. chodzi o kasę i tyle a nie o dobro mieszkańców i tego całego wirusa

 3. Pora obniżyć ceny biletów, bo jest gorsza oferta przewozowa.

  • Pora zakończyć tą teoretyczną pandemię bo z torbami wszyscy pójdą a władza spierniczy do cieplusich miejsc z $

 4. KASA, KASA, KASA, KASA.

 5. KORONAŚCIEMA

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas