690 680 960

Odpowie za posiadanie środków odurzających

Włodawscy policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Hańsk, który posiadał substancję odurzającą. 37-latek stanie wkrótce przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W minioną sobotę kryminalni z Włodawy zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Hańsk.

Mundurowi realizując posiadane informacje znaleźli i zabezpieczyli w miejscu zamieszkania mężczyzny ponad 30 gramów zbrylowanej substancji, która po wstępnych badaniach wykazała właściwości mefedronu.

Jeszcze tego samego dnia śledczy przedstawił mu zarzut posiadania środków odurzających, do czego mężczyzna przyznał się.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie substancji odurzających grozi mężczyźnie kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Włodawa)

2 komentarze

  1. a mógł przepier…lić 77 mln zł z polskiego budżetu, za to nic nie grozi, albo mógł zostać psem zastrzelić człowieka to 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci, no albo mógł mieć z 10 g trawki przy sobie to do 15 lat. mój kraj taki „pienkny”

  2. mistrz mowy ciętej

    Racja brachu a teraz kaganiec,im bardziej obca władza tym więcej nakazów i zakazów. Tego kraju już nie ma. Ta…. pidziasin sprzedaje teraz ostatnie duże Polskie zakłady czyli kopalnie. Milicja której płacę co miesiąc z moich podatków to niestety dalej milicja bo w Polsce nie ma dobrej policji. Dobra policja nie będzie bierna ani tym bardziej silna, bo dobra policja to dobra policja. Moim zdaniem to było 😀

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas