Odpowie za nielegalną produkcję papierosów

Mieszkaniec gminy Komarów Osada stanie wkrótce przed sądem. Mężczyzna nielegalnie wytwrzał papierosy, posiadał również blisko 15 kg krajanki tytoniowej.

Policjanci z posterunku w Łabuniach w powiecie zamojskim przeszukali dom zajmowany przez 67-letniego mieszkańca gminy Komarów Osada. Mundurowi posiadali informacje, że mężczyzna może wytwarzać nielegalnie papierosy.

Mundurowi w pomieszczeniach domu odnaleźli 520 sztuk nielegalnie wytworzonych papierosów, tytoń, blisko 15 kg tzw. krajanki tytoniowej, ponad 360 sztuk gilz papierosowych oraz sprzęt do wyrobu papierosów.

Mężczyzna przez swoją nielegalną działalność naraził Skarb Państwa na straty w wysokości ponad 7,5 tys. zł. Przed sądem odpowie za nielegalne wytwarzanie papierosów, za co grozi wysoka grzywna, kara pozbawienia wolności do roku oraz przepadek znalezionych przedmiotów.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Lepiej źe produkował niź miał kraść.Ach te satelity latają i nadzorują co kto robi☺.Szkoda źe tylko maluczkich mało szkodliwych.

 2. Mafia daje odsyp to nie ruszają

 3. a handel pod ‚ NOVĄ ‚ kwitnie w najlepsze już tyle lat,przez nikogo nie niepokojony:-)

 4. Wkrótce będą tutaj straszyć artukuły pod tytułem „Odpowie za nielegalną produkcję ziemniaków” o treści „Mieszkaniec powiatu Łękołodzkiego został zatrzymany na gorącym uczynku, gdy niósł worek ziemniaków. Uszczuplenie skarbu państwa wyniosło 20.000 zł. Śledczy wywąchali również ząbek czosnku. Sprawa jest rozwojowa – w kieszeni miał marchewkę.” Totalitarne, opresyjne państwo – wypisz wymaluj faszyzm – czyli wszystko w państwie dla państwa i nic poza państwem. Nic dla człowieka i narodu. Riepublika kastowa.

 5. A tak z ciekawości do czytających tutaj ogarów. Ilu sędziów, naczelników i prokuratorów zatrzymano za nielegalne wytwarzanie destylatu? Ani jednego? Samych dziadków, podtrzymujących rodzinną, polską tradycję? A to ci niespodzianka. Ponoć najwięcej, jak ptaszki ćwierkają, aparatury zakupują właśnie ci na wstępie wymienieni.

 6. Państwo PiS u szczytu aktywności.

  • Nie „państwo PIS” a państwo Bandy Czworga. Która by to nie była z socjalistycznych koterii pookrągłostołowych – będzie tak samo. Coraz większy zamordyzm.

 7. Serdecznie gratulujemy. Teraz wiadomo dlaczego policja nie może ustalić kto wyrzucił do lasu w podlubelskiej gminie Niemce kilka ton niebezpiecznych odpadów chemicznych. Po prostu policja jest zajęta ściganiem śmiertelnie niebezpiecznych przydomowych kombinatów chemicznych potrafiących wyprodukować kilka litrów w pełni biodegradowalnych substancji.

  • Oni wiedzą, tylko nie bardzo mogą mówić więc szukają kozła a spreparowanie kwitów może chwilę potrwać.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu