Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Odnaleziono zaginionego 15-latka. Policjanci odwołali poszukiwania

W środę rano informowaliśmy o poszukiwania zaginionego 15-latka. Policjanci poinformowali właśnie o odwołaniu poszukiwań, chłopiec został odnaleziony.

Od kilkunastu godzin trwały poszukiwania zaginionego 15-letniego mieszkańca gminy Piaski. Jak informowali policjanci, nastolatek mógł przebywać na terenie Lublina.

– W związku z dzisiejszą publikacją informacji na temat poszukiwań zaginionego 15-latka informuję, że czynności zostały zakończone z uwagi na jego odnalezienie. Chłopiec powrócił do miejsca zamieszkania – poinformowała st.asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

W związku z tym poszukiwania nastolatka zostały odwołane przez policję. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie naszych Czytelników w poszukiwania.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Kiedyś za niepowrót do domu szedł sznur od żelazka i klęczenie na groch, wtedy wiedziałby o której się wraca.

    • Kiedyś… a teraz jakby tak małolat wziąl sznurem po doopie, to zadzwoniłby do sędzi Anny Marii Wesołowskiej, a ta w majestacie prawa „biednego”, pokrzywdzonego na ciele i umyśle, małolata skierowałaby do rodziny zastępczej, a ojca do kryminału za znęcanie się nad rodziną.

      • Takiego bachora to ta sędzia powinna wziąć sobie na wychowanie bo rodzina zastępcza też męczyłaby się z takim bachorem.

  2. Ot wychodzi bezstresowe wychowanie jakie przyjęliśmy wchodząc do Unii. Rodzicom nie wolno karcić dzieci, nauczycielom nie wolno nawet upomnieć i mamy to co chciał naród ogłupiony głosując za wejściem do eurokołchozu

  3. Brawo policja! Jak mi ucieknie świnka morska, też będę mógł się zwrócić o poszukiwania?

Z kraju