Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Odnaleziono kobietę, którą porwała rzeka. Nie żyje

Dzisiaj w godzinach wieczornych odnaleziono w Wieprzu ciało kobiety, która zaginęła w sobotę. Przez kilka dni poszukiwali jej strażacy oraz policjanci.

W czwartek, około godziny 19 grupka młodych ludzi idących wzdłuż rzeki Wieprz w Lubartowie, zauważyła ciało pływające na wodzie. Natychmiast powiadomili o wszystkim policję. Jak się okazało, najprawdopodobniej jest to 47-letnia kobieta, której od soboty poszukiwano w tej okolicy. (Pisaliśmy o tym TUTAJ)

Wtedy mieszkanka Lubartowa wraz ze znajomymi biwakowała nad rzeką. W pewnym momencie kobieta postanowiła się ochłodzić, gdy zrobiła kilka kroków w miejscu gdzie jak się jej wydawało jest płytka woda, silny nurt rzeki ją przewrócił, po czym porwał wraz z biegiem rzeki.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Kilkunastu strażaków oraz policjantów przez kilka dni przeczesywało okolicę w jej poszukiwaniu. Z Lublina ściągnięto specjalną grupę strażaków, wyspecjalizowanych w ratownictwie wodnym. Wykorzystano również sonar, lecz nie udało się odnaleźć zaginionej.

Jak się okazało, ciało znajdowało się około 300 metrów od miejsca, gdzie wpadła ona do rzeki. Najprawdopodobniej dopiero dzisiaj wypłynęło ono spod wody.

(fot. lublin112)
2014-05-29 22:39:40

Jeden komentarz

  1. specjalnie takie tytułu sa wprowadzane aby komentarze pisac ;P

Z kraju

Polityka i społeczeństwo