690 680 960

Oddasz krew dostaniesz gadżet. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zachęca krwiodawców

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaprasza wszystkich krwiodawców do udziału w programie lojalnościowym. Za oddaną krew będą rozdawane gadżety.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie informuje, że w terminie od 2 stycznia do 30 czerwca 2015 roku wprowadza dla Krwiodawców Program Lojalnościowy.

Osoba, która odda krew lub jej składniki w Regionalnym Centrum w Lublinie, Oddziałach Terenowych RCKiK oraz podczas akcji wyjazdowych, otrzyma gadżet wg schematu:

– po drugim oddaniu: koszulka,
– po trzecim oddaniu: koc polarowy,
– po kolejnych oddaniach: kubek lub ręcznik.

W czasie trwania programu informacje o oddanych donacjach oraz przekazanych gadżetach będą zapisywane w Legitymacji Honorowego Dawcy Krwi. Osoby oddające krew powinny posiadać przy sobie Legitymacje HDK w dniu oddawania krwi lub jej składników.

2015-01-18 11:18:16
(fot. Wikipedia)

26 komentarzy

  1. I co z moją argumentacją ????WILKU

    Oddaję krew (a właściwie płytki) od 8 lat, przekroczyłem już 20 litrów i będę oddawał dalej, zgodnie z założeniem: HONOROWO. Koszulki, kubeczki, koce? Jeśli to kogoś zachęci to dobrze, bo pamiętajcie: Wasza krew może uratować komuś życie a krwi nie wyprodukujesz w laboratorium. A jej zawsze w stacjach brakuje.
    Jestem za oddawaniem jak najbardziej, ale nie będę się godził na marnowanie i głupim marketingiem. Niech ten co oferuje te gadżety w d******ę sobie wsadzi , a krew niech szanują jako dobro bezcenne, i niech będą odpowiedzialni z imienia i nazwiska ci co tym się zajmują .

  2. Czytam te wszystkie za i przeciw i zastanawia mnie po co tyle szumu . Ja mam na koncie 40 l i życiu nic nie dostałem i wcale nie płacze z tego powodu .Cieszy mnie to , że mogę komuś pomóc .Pozdrawiam wszystkich H.D.K. a maruderom polecam bliższe poznanie tajemnicy ludzkiego życia .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce