Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od dawna znęcał się nad żoną i dziećmi. Mężczyzna trafił do aresztu (wideo)

Wielokrotnie wszczynał awantury, w których trakcie poniżał, wyzywał i bił żonę oraz nieletnie dzieci. Decyzją sądu trafił do aresztu. Sprawą zajęła się prokuratura.

W czwartek w nocy policja została poinformowana o awanturze w jednym z domów w gminie Ulan Majorat. Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce ustalili, że 37-latek groził żonie i dziecku pozbawieniem życia a także spaleniem domu.

W związku z zaistniałą sytuacją wszczęte zostały procedury dotyczące przemocy domowej. Okazało się również, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna znęcał się nad najbliższymi. Wielokrotnie wszczynał on awantury, w których trakcie poniżał, wyzywał i bił żonę oraz nieletnie dzieci.

37-latka zatrzymano i osadzono w policyjnej celi. Funkcjonariusze zwrócili się też do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim podjął decyzję o umieszczeniu mężczyzny w tymczasowym areszcie.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła teraz prokuratura. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

8 komentarzy

 1. A połamać łapy s…..łowi..

 2. Typowy wyborca PO nie przebiera w środkach.

  • Nie należę ani do PO, ani broń Boże do PiS, czy żadnego kółka wzajemnej adoracji, ale se pomyślałem (co każdemu sie może przytrafić), że jakbym miał taką żonę jak Pola, to też zmieniłbym ją na ładniejszy model.

 3. WIELU TAKIM DOMOWYM CHOJRAKOM PRZYDAŁABY SIĘ TAKA FORMA TERAPII POD CELĄ XDD SPOŚRÓD WSZYSTKICH BANDYTÓW CI KATUJĄCY DZIECI CZY ZONĘ MATKĘ SĄ DLA MNIE NAJGORSI

 4. POwiec bany jak biedroń tylko tamten matkę katował

 5. Ciekawe jakim to aniołem pani żona jest.

 6. Czy twój płacz i skowyt nigdy nie ucichnie ? Jesteś żałosny jak twój ,,wielki wódz” jarosław , który ostatnio pokazał klasę .
  Pogódź się wreszcie z klęską i przyjmij to jak męszczyzna , a nie ujadasz jak kundel pod każdym artykułem .

 7. Stosował wychowanie zalecane przez czarnka, a to chyba nie pełowiec? ?

Dodaj komentarz

Z kraju