Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Mołdawii trafił do aresztu za spowodowanie śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

35-letni obywatel Mołdawii usłyszał zarzuty za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna kierując volkswagenem na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z audi. W wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu zmarła 10-latka podróżująca tym drugim z pojazdów.

Do wypadku doszło w miniony wtorek w miejscowości Sławatycze Kolonia w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 63.

Policjanci ustalili, że obywatel Mołdawii kierując samochodem marki Volkswagen, podróżował wraz ze swoją rodziną. Na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 63 zignorował znak „STOP” w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się pojazdem marki Audi, w którym podróżował 46-latek wraz ze swoją 10-letnią córką. Wszyscy uczestnicy wypadku doznali szeregu obrażenia i trafili do szpitali, jednak życia 10-letniej dziewczynki nie udało się uratować.

– Mając na uwadze okoliczności zdarzenia zaistniałego w wyniku nieumyślnego, ale rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Beata Miszczuk z bialskiej policji.

Obywatel Mołdawii trafił do aresztu za spowodowanie śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

Obywatel Mołdawii trafił do aresztu za spowodowanie śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

Obywatel Mołdawii trafił do aresztu za spowodowanie śmiertelnego wypadku (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

  1. Boss, to chyba nie tania marka ciuchów?

  2. Ładna podróbka ! Ciekawe czy Pan Policjant jest świadomy ?

    • Może nie podróbka, przecież policjant by sobie na to nie pozwolił. Oni walczą z podróbkami przecież. Widocznie teraz w Policji dobrze się zarabia i stać funkcjonwriuszy na światowe marki?

  3. pleban z choroszczy

    Dziecko zgineło w wypadku a Wy o podróbkach jaka róznica kto jak i w co sie ubiera znawcy mody internetowi bazarowicze patrzcie ludzie na siebie co sobą reprezentujecie bo sądząc po wypowiedziach to jedna wielka patologia internetowa ,wezcie sie za cos pozytecznego

  4. Ale mu dowalą, nawet 8 lat! Za życie 10 latki, jaja czy co?

  5. Brakuje mi tu tekstów naśmiewających się z pierwszeństwa.

  6. Posiedzi w polskim luksusowym więzieniu, języka się poduczy i będzie potem jeździł Boltem bez prawka.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo