Obroki: Wyprzedzał „na trzeciego”: Trzy osoby ranne

Dzisiaj po południu na krajowej 19-ce Lublin-Kraśnik zderzyły się trzy auta. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 17-tej w miejscowości Obroki. Zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i i hyundai oraz dostawczy volkswagen. Jak nas poinformowano, do zdarzenia przyczynił się jeden z kierujących, który brawurowo wykonywał manewr wyprzedzania.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Trzy osoby podróżujące pojazdami zostały ranne i przewieziono je do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Przez ponad dwie godziny obowiązywał ruch wahadłowy. Policja wykonywała czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn wypadku. Obecnie ruch na krajowej 19 odbywa się już bez przeszkód.

(fot. Policja Kraśnik)
2014-06-11 20:18:52

Zobacz również

2 komentarze

 1. Wyprzedzanie na „trzeciego” to zachowanie na drodze, za które zdecydowanie zabierałabym prawo jazdy. Od razu wyjaśniam, że to tylko moje zdanie.
  Nikt z nas nie jest w stanie gapić się przez godzinę jazdy, „jak sroka w gnat” na drogę. Zerkamy, to w bok, to na prędkościomierz … I co? I mamy idiotę, któremu się spieszy na swoim lewym reflektorze. Dobrze jak ON właściwie oszacował szerokość, my właściwie zareagowaliśmy, na poboczu nie ma pieszego, roweru. Dlaczego ON zakłada, że ja właściwie odczytam jego zamiary? Gdzie jest powiedziane, że ma prawo spychać mnie na pobocze, bo JEMU się spieszy.
  Są dni, że jadę „grzecznie” i wtedy zjeżdżam ONYM na pobocze. Muszą być jednak spełnione 2 warunki. Muszę widzieć to pobocze na tyle daleko, żeby wiedzieć, że nie ma na nim pieszego, roweru itp.. Za ONYM musi być miejsce, żebym wróciła na swój pas ruchu. Inaczej sorry, spieszy się, to wyprzedź i najlepiej zgodnie z przepisami 🙂

 2. Nie było żadnego wyprzedzania „na trzeciego” ,kierowca z hyundai’a nagle zjechał na lewy pas(podobno zasłabł) ,i kierowca busa zdążył odbić na pobocze lecz i tak hyundai zaczepił o tylne koło busa przez co bus wylądował w rowie natomiast toyota jechała za busem i oberwała od hyundai’a.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą