Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obaj mieli zielone światło, jeden z nich trafił do szpitala

Dzisiaj w Lublinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Obaj kierowcy tłumaczyli, że wjechali na rondo na zielonym świetle.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13-tej na rondzie Kuklińskiego, czyli skrzyżowaniu al. Solidarności i Kompozytorów Polskich w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: honda i nisasan. Jak nas poinformowano, kierujący honda jechał w kierunku al. Warszawskich, z kolei nissanem od strony Czechowa.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierujący hondą został z obrażeniami ciała przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy tłumaczyli, ze wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz, który z kierowców nie dostosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej. Wiadomo, że obaj z nich byli trzeźwi.

Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia był poważnie utrudniony. Na al. Solidarności w kierunku Warszawy tworzyły się ogromne korki.

Obaj mieli zielone światło, jeden z nich trafił do szpitala

Obaj mieli zielone światło, jeden z nich trafił do szpitala
Obaj mieli zielone światło, jeden z nich trafił do szpitala

(fot. lublin112)
2014-05-14 17:38:50

7 komentarzy

  1. tak to jest jak daltoniści nie rozróżniają kolorów

  2. kiedyś jadąc Nadbystrzycką skręcałem w ul. Zana, stałem na czerwonym, zapaliło się zielone więc zabieram się do ruszania a tu przed maską śmignął mi samochód, zdziwiony patrzę na jego sygnalizator a tu też zielone. Jeżeli jest możliwość sprawdzenia sygnalizacji to zrobiłbym to jako pierwszą czynność.

  3. boryna potwierdzam! Na tym skrzyżowaniu to jest porażka. Skręcałem z Zana w Nadbystrzycka w Lewo. Zapaliło się zielone, zaczynam ruszać a od strony centrum w kierunku JPII jeszcze ze 3 auta przejechały….

  4. Na rondzie Filaretów i Jana Pawła miałam sytuację jak Boryna kilka razy. Sygnalizacja do bani

  5. Codzienie jade przez to rondo do pracy i za kazdym razem,sa inne fazy swiateł

  6. mogli mieć obaj zielone za tym rondzie to sie niestety zdarza…
    fazy za każdym razem są inne.

  7. Sprawdziłbym sygnalizację, bo przy obecnych opadach deszczu mogą być cuda.

Z kraju