Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

W piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie słowa policyjnej roty ślubowania wypowiedziało 11 nowych funkcjonariuszy. Młodzi policjanci po kursie podstawowym zasilą szeregi komisariatów oraz Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W piątek w południe w sali odpraw Komendy Miejskiej Policji w Lublinie odbyło się ślubowanie młodych policjantów. „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – to początek roty ślubowania wypowiedzianej dziś przez młodych adeptów.

11 funkcjonariuszy powitał w szeregach policji Komendant Miejski Policji w Lublinie – podinspektor Sławomir Włada. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby musieli przejść przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego, które obejmowało między innymi testy z wiedzy i sprawności fizycznej, test psychologiczny, wywiad zorganizowany oraz komisję lekarską.

Nowi policjanci odbędą kurs podstawowy, podczas którego będą zdobywać wiedzę z zakresu znajomości obowiązujących przepisów prawnych i procedur ich stosowania. Poznają psychologiczne aspekty pracy policjanta oraz etyki zawodowej. Młodzi funkcjonariusze zasilą szeregi lubelskich komisariatów oraz Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

Nowi funkcjonariusze w szeregach lubelskiej policji (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

35 komentarzy

 1. Przysiegam sluzyc politycznym interesom jednostek,gnoić obywateli sprzeciwiajacych sie bezprawiu i lamaniu konstytucyjnych wolnosci,łamac notorycznie prawo i mowic obywatelom,ze tak kazal przelozony i on nic nie moze zrobic. Pałowac wszystkich jak popadnie,bo w grupie nikt nas nie pozna.zachowywac sie nie lepiej niz stadionowe bydło,bo tak kazał minister.podejmowac czynnosci aluzbowe bez podstawy prawnej.Tak mi dopomoz ktos tam…

 2. Ślubują bronić marszów Wściekłych Macic i lać nazioli w Marszu Niepodległości

 3. Czyli naziole konfederacyjni i komusze pisiory, bo nikt normalny za dzisiejszej komuny nie wstąpi do Policji

 4. skoro ta policja zła i niepotrzebna to nie dzwońcie jak wam się dzieje krzywda ,jak wam ktoś coś zechce zabrać,utrzymujcie 50 km/h w zabudowanym i nie płaczcie na marszach Niepodległości….skoro wszyscy tacy niewinni….to sama policja się rozwiąże jak nie będzie miała klientów….

  • lubelak jak wierzysz że zadzwonienie na policje pomoże znaleźć twoje ukradzione auto, to chyba z ręką w nocniku śpisz. oni jedynie co potrafią pisać mandaty żadnej pomocy czy czegokolwiek z ich strony nie otrzymasz, ja ostatnio miałem kontrole bo miałeś spaloną żarówke zdaniem psa od podświetlania tablicy, jakie moje zdziwienie było jak wysiadłem z auta i obie żarówki świeciły. jedynym sposobem na to żeby nie ukradli auta lub szybko udało się go znaleźć, jest monitoring GPS. psy niech piszą dalej mandaty i latają za ludźmi bez maseczek do tego sie te wykolejeńce nadają.

   • te wykolejeńce wg Ciebie są zwykłymi żołnierzami wykonującymi zadania narzucone przez przełożonych….fakt wszędzie trafiają się czarne owce…wśród lekarzy,mechaników czy budowlańców jak Ci spieprzą budowę czy remont…mnie nic złego nie spotkało z ich strony a jestem zwykłym Kowalskim i staram się normalnie funkcjonować w życiu….a uwierz ręki w nocniku nie mam..pozdrawiam

  • Lubelak,pamiętaj,zawsze znajdzie się tempa pała co będzie ludzi pałowała,nawet jak milicja się sama rozwiąże.

   • kulson spoko nie spinaj się…żeby pałować trzeba mieć za co….nie te czasy…oni tez się boją tak za darmo..uwierz mi…bo póżniej trzeba się tłumaczyć…a ja jeszcze nie słyszałem żeby za darmo pałą dostać pozdrawiam

 5. a gdzie maseczki u Panów ze sztandarami 3 obok siebie!!!!! ich wirus nie rusza???

 6. Ten fikoł w czarnej maseczce powinien siedzieć

 7. Widziałem tych super „bohaterów w „akcji” jak to określili w czwartek ubiegłego tygodnia. Suką zastawili przejscie na chodniku i razem z małolatami chyba pili piwo i ćpali. bo nie byli w „akcji”, jak twierdził jeden z „bohaterów”, że zastawili przejście, bo są w akcji – ale „bombki ” nie działaly.

Wiadomości z info112