Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocny wypadek w Lublinie: BMW zderzyło się z taksówką

Dzisiaj w nocy dwa samochody osobowe zderzyły się na jednym z lubelskich skrzyżowań. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło kilka minut przed północą w nocy z piątku na sobotę. Na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ulicą Krańcową zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak wstępnie ustalono, kierujący bmw mężczyzna, jadąc ulicą Krańcową w kierunku al. Witosa, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce jadącej od strony Majdanka. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejscu wypadku interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Łącznie w uszkodzonych pojazdach znajdowało się sześć osób, cztery w taksówce i dwie w bmw. Do szpitala przetransportowano dwie z nich, kierowcę i pasażerkę taksówki. Oboje byli przytomni, na chwilę obecną nie jest znany jeszcze stan obrażeń jakich doznali.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę całkowicie nieprzejezdna była ulica Krańcowa w kierunku Kunickiego.

(fot. lublin112)
2014-09-06 08:00:29

12 komentarzy

 1. I znowu BMW. I znowu kochana młodzież za kierownicą. Dwa samochody w nocy i nikt więcej na skrzyżowaniu i buuuuum kolizja. O czym to świadczy – tylko o głupocie kierującego.

 2. Tu nie chodzi o markę ale ludzie na tym skrzyżowaniu nie patrzą na znaki!!!!!!!!!!!!

 3. E36 bez szpachli na tylnym błotniku – szacun.
  Teraz pójdzie na żyletki, bo widać że lekko przekoszone wyszło z tego.
  A Alfę jeszcze jakiś magik od szpachli wyklepie pewnie.

  A co do samego wypadku – niepatrzenie na znaki boli.
  Duża, szeroka Krańcowa i duża, szeroka DMM, widoczność doskonała, pod warunkiem że zwolni się przed wjazdem na skrzyżowanie.
  Dobrze, że pod autobus „artysta” z BMW nie wleciał, bo już i tacy tam byli.

  Zakładam, że taksiarz też 60km/h nie jechał (bo mało kto tam przepisowe 60km/h jeździ po nocy), ale to akurat sprawa dla zaistnienia wypadku nieistotna.

 4. BMW= Będziesz Miał Wydatek ech młodzi inwalidzi w każdej kwestii

 5. Na tylnej szybie BMW, po lewej stronie, widoczna jest wlepka „Lubelskie Klasyki Nocą”. Faktycznie wyszło lubelsko, klasycznie i nocą.
  Swoją drogą, właśnie tego typu „klasyki” teraz tam się tam licznie pojawiają. Chociaż to BMW pewnie już tam nie zawita, chyba że jako czteroślad, lub szpachlowóz.

  • Moim zdaniem BMW e36 niej jest klasykiem, ostatnio byłem na spocie LKN (jpooglądać – nie posiadam klasyka) i żadnej e36 na szczęście nie było

 6. zamknijcie k***a ryje te p*****e bmw jest najlepsze ! j***e sie f******y co jezdzicie golfami i najezdzacie na bmw.

  • Bunia nie wąchaj więcej bo ci pisanie nie idzie tylko jakieś gwiazdki. I jeszcze jedno: zdanie zaczyna się z dużej litery. Pozdrawiam BMW za 1000 zł z Niemiec nie uszkodzone

  • Widzisz łepku – 9 lat jeżdżę BMW i jedyne co mnie boli, to to, że takie niekulturalne kreatury, wprost powiem – dresiarstwo (tak faktyczne, jak po prostu mentalne) też te samochody lubi.

   BMW jest pod wieloma względami dużo lepszym autem, niż porównywalne auto konkurencji (może jeszcze „Mietki” trzymają podobny poziom). Niestety ma pecha (na całe szczęście tylko na wschód od Odry i Nysy Łużyckiej) do specyficznego rodzaju kierowcy.

   Broń nadal tego nierozsądnego łepka z tej (przyznam to, ładnej na pewno przed wypadkiem – może poza tymi wieśniackimi kierunkowskazami z przodu) E36 copue, to jeszcze więcej osób będzie miało jeżdżących BMW za skończonych debili.

 7. Skrzyżowanie Krańcowa z M.Majdanka , godz 23 , sygnalizacja wyłączona , i to jest największa głupota , ulice szerokie , widoczność ogromna , ale zapieprzający M.Majdanka po 150km/h nie dają wyjechać na skrzyżowanie z drogi bez pierwszeństwa . Gdyby jeździliby z „dozwoloną” prędkością to wielu wypadków można wtedy uniknąć . Oczywiście przestrzegając prawa ruchu drogowego.