690 680 960

Nocne zderzenie skody z oplem na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce minionej nocy w centrum Lublina. W tym czasie nie działała sygnalizacja świetlna.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na ul. Lipowej w Lublinie. Około godziny 2:15, na skrzyżowaniu z ul. Okopową i Marii Skłodowskiej-Curie zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż jeden z kierowców wyjeżdżając z ul. Marii Skłodowskiej-Curie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Na skrzyżowaniu nie działała wówczas sygnalizacja świetlna. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Policjanci prowadzą teraz dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Grzesiek)

20 komentarzy

  1. Też macie wrażenie. że takie pojazdy szaleją po Lublinie? Szybka jazda i zjeżdżalnie drogi przy zmianie pasa czesto bez kierunkowskazu. Niestety jak jest z 10% normalnych kierowców, tak wśród taksówek to jest to 1% .

  2. Hahahahah. Tego jeszcze nie było. To że pseudo kierowcy Bolta sieją zagrożenie na drogach i stwarzają sytuację mrożącą krew w żyłach oraz często biorą udział w zdarzeniach to jedno .Ale żeby dwa Bolty zderzyły się wzajemnie to dopiero czad. Brawo wy. I gratulacje dla pseudo prezesów co zatrudniają kierowców świeżo po kursach bo są tańsi ,bo uczniowie i z ZUS w kieszeni.

  3. powybijaja niedlugo i siebie i nas chlopaki

  4. Gdyby ktoś szedł w tym momencie chodnikiem, to śmierć na miejscu.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas