690 680 960

Nissan taranował barierki przy jezdni. Kierująca usnęła w trakcie jazdy (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, jakie miało miejsce rano przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Kiedy auto wjechało w barierki, w pobliżu nie było pieszych ani rowerzystów.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Startową samochód osobowy uderzył w metalowe bariery. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono kierująca nissanem młoda kobieta jechała w kierunku ul. Fabrycznej. W pewnym momencie auto zjechało z jezdni po czym staranowało ciąg barier oddzielających jezdnię od ciągu pieszo rowerowego.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Kobieta wyjaśniała, że zasnęła za kierownicą. Funkcjonariusze drogówki ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112)

22 komentarze

  1. jak człowiek jest mocno zmęczony, to wie, że za chwile może zasnąć. oczy się przymykają same, ale ciągle jeszcze jest przytomny i kontaktuje. zaśnięcie w trakcie jazdy to już efekt jakiejś przewlekłej choroby – i nie powinno być wtedy mowy o wydaniu prawa jazdy. dożywotnio!

  2. Jakiś taki raszyn tuning….

  3. Wcześniej był opisany facet co zasnął za kierownicą i tylko 3 komentarze ale tutaj baba to wiadomo można poluć jadem ile wlezie.

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie