Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nieporozumienie na parkingu. 70-latek wyciągnął z auta siekierę i ruszył na jednego z kierowców

Nieporozumienie na parkingu zakończyło się zarzutami dla 70-latka. Mężczyzna odpowie za groźby z użyciem siekiery wobec mężczyzny, który zwrócił mu uwagę w związku z nieprawidłowo zaparkowanym pojazdem.

Wczoraj na jednym z parkingów w Puławach doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami. Policjanci przyjęli zgłoszenie od mężczyzny, wobec którego nieznany mu mężczyzna używał słów wulgarnych oraz wymachiwał siekierą. Sytuacja miała mieć miejsce na parkingu w centrum miasta. Agresor miał również próbować wjechać samochodem w zgłaszającego.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło po tym, jak zgłaszający zwrócił uwagę kierowcy citroena, że zablokował swoim samochodem wyjazd z parkingu. Kierowca citroena najpierw nie zareagował, a następnie zaatakował zgłaszającego używając słów wulgarnych i wymachując w jego kierunku siekierą, którą wyjął z bagażnika.

Puławianin wycofał się z parkingu i zadzwonił na numer alarmowy, wzywając policję. Kierowca citroena próbował jeszcze wjechać w niego samochodem podczas opuszczania parkingu, po czym odjechał. Kryminalni ustalili dane agresora i go zatrzymali. Okazał się nim 70-latek z gminy Janowiec.

Policjanci zabezpieczyli także siekierę, którą mężczyzna woził w samochodzie. 70-latek trafił do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego, mieszkaniec gminy Janowiec został przesłuchany, a następnie doprowadzony do prokuratury w Puławach. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Agresywnemu 70-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja Puławy)

9 komentarzy

 1. Mam tako samo siekiere???

 2. 1. Od dłuższego czasu przepowiadam, że nadejdą (i to prędzej niż się spodziewamy) takie czasy, że ludzie zaczną się zabijać za miejsca postojowe.
  2. Jeżeli można autobusem ruszyć na człowieka, to z siekierą nie można?

 3. Az strach siekierę pokazywać na parkingu nawet i taka nowa prosto ze sklepu. Pewnie chciał mu pokazać że w tym sklepie g….. Nie siekierę kupił parę lat wcześniej.
  No zobacz pan zobacz jaka kiedyś mi sprzedali.
  A drugi zesra…. Się że strachu

 4. Szczepionki zaczynają działać!!

 5. Działania partii która ma wiedzę o pandemi z głównym wirusologiem który chce godziny policyjnej młode lata mu się przypomniały

 6. Ludzie z braku prawdziwych problemów w życiu szukają innych problemów,jednemu przeszkadzało blokowanie wyjazdu z parkingu-ciekawe czy całkowite.A drugi mega wściekłogłupi wyjął siekierę,bo mu się nie spodobało zwrócenie uwagi.Zauważyłem jedną ważną cechę obecnych ludzi.Jesli nie zareaguje się agresją i nienawiścią na zaczepki,czy też pouczenia,to wychodzi się na bojaźliwego głupka, słabeusza itp.

 7. Obecni ludzie,to takie księżniczki na ziarnku grochu-byle co im przeszkadza i z byle czego potrafią zrobić strasznie dramatyczną sytuację Każdy to gieroj i nikt nie chce ustąpić ,a z kolei inny zachowuje się jak naprawiacze świata.A gdzie pokora,szacunek, życzliwość????