Nieopodal domu uprawiał konopie indyjskie. 22-latek został zatrzymany

Policjanci z Sawina podczas przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Sawin natrafili na sadzonki konopi indyjskich. W związku z tą sprawą został zatrzymany 22-latek zamieszkujący posesję.

Wczoraj policjanci z Sawina weszli na teren jednej z posesji w gminie Sawin w powiecie chełmskim. Mundurowi podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście sadzonek konopi indyjskich.

Rośliny znajdowały się nieopodal domu w zaroślach. Funkcjonariusze zatrzymali w związku z tą sprawą mieszkającego tam 22-latka.

W sobotę udziałem mężczyzny będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawa konopi innych niż włókniste zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. sprzedal

 2. Dobrze, że nie wszyscy ulegają lewackiej propagandzie i informują wymiar sprawiedliwości o producentach śmierci! Teraz uprawia konopie a jutro będzie zbierał słomę makową i produkował z niej kompot dla narkomanów, których najpierw zwabił trawka narkotyczną. Kto spróbuje trawki narkotycznej ten już myśli tylko o kolejnym mocniejszym narkotyku. Odurzanie się klejem,dopalaczami i trawką narkotyczną to nie zabawa w miękkie narkotyki tylko droga do śmierci.

  • jerzy z wieży

   Dokładnie – wszelkim narkotykom mówimy stanowcze nie!
   Tylko wóda!

   • Oczywista oczywistość! Tylko wóda na akcyzie, broń boże przed bimbrem nieopodatkowanym, taki to dopiero może zaszkodzić.

 3. Wiec moze alkochol i papierosy tez powinno sie zdelegalizowac. Poczytaj statystyki ile osob dziennie umiera z powodu fajek I alkocholu. Ewentualnie popatrz przez okno na tych wszystkich zuli spiacych po lawkach I zbierajacych na wino. A ile osob siada po kielichu za kolko? No ale przeciez wodeczka nie szkodzi prawda?

 4. Policjanci sami „wywąchali” te nielegalności, czy jakiś uprzejmy katolik doniósł „komu trzeba” ???

 5. Niesamowite, że Amerykanom nie szkodzi, Kanadyjczykom nie szkodzi, Holendrom nie szkodzi, Niemcom nie szkodzi, Szwajcarom nie szkodzi, tylko w Polsce Polakom szkodzi. Pokrętna logika rządzących, gdzie rząd zawsze trzyma z mafią i dzięki takim przepisom jakie mamy cena marihuany w Polsce jest chyba najwyższa na świecie. A wiadomo wysoka cena to wysokie zyski mafii i wysokie łapówki dla rządu. Ale oto jest sukces policji co złapali małolata co miał dwa krzaki schowane za kiblem, będą premie dla dzielnych sierżantów oraz wyrok karny, grzywna, zawiasy i kurator dla dzieciaka, co nikomu krzywdy nie zrobił. Brawo Wy! Fikcyjna psiarnia Polinu u szczytu aktywności.

  • I bardzo dobrze. Twarde prawo ale prawo. Jest zakaz? To po co uprawia?

   • Tak jest, mogli go od razu zastrzelić, a nie utrzymywać drania w więzieniu za pieniądze podatników.

   • Jeśli prawo to prawo, to nowowybrany prezydent będzie samozwańczym figurantem. Wybory wg konstytucji miały odbyć się w maju, a jeśli nie mogły się odbyć należało wprowadzić stan nadzwyczajny. PiS tego nie zrobił i wydał ustawę sejmową o wyborach w czerwcu. A co za tym idzie akt prawny niższej instancji (ustawa sejmowa) nie może zmienić aktu wyższej instancji (konstytucja 3RP). Do zmiany konstytucji potrzeba większości 2/3 sejmu a tego PiS nie ma. Polskie prawo to bezprawie.

    • Mecenas a głupi jak but.

    • Jak wygra leń Trzaskowski to konstytucja będzie cacy, jak przegra to będziemy krzyczeć że została złamana.? To po co Trzaskoś startuje skoro to jest łamanie Konstytucji panie pseudomecenasie?

   • Tobie rzad by kazal *** na sniadanie jesc to bys jadl

 6. zaczyna się od trawki a później – popatrzcie na szambolana i pierdasa

 7. Palenie marihuany prowadzi jedynie do lodówki 🙂

 8. nieKrytyKrytyk

  Widzisz mordo mogłeś typa zastrzelić być miał do 5 lat jak piesek z konina.
  tyle krzywdy by tym ludziom zrobił nie to co policja panstwo i kościół XD Brawo polska po co mieć z 2 mld podatku z konopi jak można podatki podnieśc i dać na kościół i patologi. brawo wy. przedsiębiorcy się cieszą, rolnicy też że ich wspaniały pis właśnie im podniósł podatki z 8% na środki ochrony roślin do 23%, nikt o tym nie mówił ups no jak to wspaniały pis coś ukrył?? no przecież wybory to co jest wazniejszego, macie swoje plusiku rolnicy, dostajecie 500 teraz z podatku oddacie 2000, PIS TAKI WSPANIAŁY

 9. Robić się nie chce na 2 czy trzy tysiące,tylko narkotykami handlować

 10. Większej głupoty nie widziałem żeby ktoś pisał napisz jeszcze że trawkę się w żyłę daje

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7616zł -0.16%
  • GBP 5.0273zł 0.51%
  • EUR 4.468zł 0%
  • CHF 4.1307zł -0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach