Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Niemal 600 zgonów osób zmagających się z COVID-19. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

Minionej doby w kraju zarejestrowano 28 542 nowe zakażenia koronawirusem. Nie żyją 592 osoby zmagające się z COVID-19.

80 komentarzy

 1. Wprowadzić w Polsce system leczenia jak w Japonii, lekarz ma pod opieką np 1000 pacjentów i dostaje np 20 tys. zł miesięcznie za nich. Jeżeli umrze mu 10% z tych 1000 to dostaje o 10% mniej jak umrze więcej niż 20% to dostaje 50% mniej i musi się tłumaczyć dlaczego tak jest i mogą mu wstrzymać uprawnienia do wykonywania zawodu. To tam lekarz dzwoni do klienta i pyta się jak się czuje czy nic mu nie dolega a nie odwrotnie.

 2. lekarz z covidowego

  „Szpryca czyni wolnym” W Austrii od 2022 roku zamordyzm NWO w pełni! Rządzący idą jeszcze dalej w restrykcjach dla przeciwników szczepień. Chociaż zmniejszono wysokość jednorazowej grzywny do 2 tys. euro, w projekcie zawarto możliwość jej wielokrotnego nakładania. Dodatkowo, każdy powyżej 12 lat kto odmawia szczepienia, może zostać zatrzymany. Podobnie jak w przypadku grzywny, kary pozbawienia wolności mogą się sumować, aż do jednego roku. Dziennikarze zwracają uwagę, że w projekcie zawarto zapis, zgodnie z którym koszty pobytu w areszcie ponosi zatrzymany. „Musi więc zapłacić za jedzenie i celę”. Zatrzymani za odmowę szczepienia mają przebywać w „izbach izolacyjnych”, które są oddzielone od innych więźniów. Media podejrzewają, że powstaną specjalnie wydzielone piętra lub nawet oddzielnie budynki dla przeciwników szczepień. Wkrótce w Polsce to samo będzie bo Syntezator mówił, że wzoruje się na Austrii!!! Ludzie czy naprawdę nie widzicie, że to jest Apokalipsa!!! Znamię Bestii ma przyjąć każdy, kto go nie przyjmie nic nie kupi ani nie sprzeda czyli będzie wykluczony z życia społeczno gospodarczego NWO!!! Żarty się skończyły!!! PiSowskie maski opadły! Oni są tak samo jak inne partie z Bandy Czworga na pasku globalistow z NWO! To jest już walka nawet nie o prawo do wolności ale walka o życie!!! Nie wiem czy doczekamy do kolejnych wyborów ale ludzie głosujecie na Konfederację tylko oni są przeciwni lockdawnom, segregacji, zamordyzmowi i przymusowi szczepień! Ci co śmiali się z Teorii Spiskowych teraz mam nadzieję, że przejrzeli już na oczy!!! Pora wyjść na ulicę i pokazać tym sługusom masońsko-eskimoskim, że Polacy nie dadzą się zniewolić!!! Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy!!

 3. stop ograniczaniu wolności

  Najbardziej mnie śmieszy informacja, że przygotowano tyle i tyle łóżek na potrzeby chorych na covid. Prawidłowa informacja to podanie ile zabrano łóżek z innych oddziałów.
  Władze robią wszystko, żeby ten cyrk się nie skończył. Zaszczepione szury i płaskoziemcy roznoszą wirusa bo im wolno. Potem miliardy szczepionek i miliardy dolarów Amerykanom na ich konta.

  • Prawidłowa informacja to podanie ilu ludzi zmarło, bo ulegając propagandzie antyszczepionkowych szurów nie zaszczepili się i ciężko zachorowali. A druga prawidłowa informacja to podanie ilu ludzi zmarło wskutek utrudnienia leczenia innych chorób właśnie przez wywołane koniecznością leczenia coraz liczniejszych ciężkich przypadków covida zabieranie z innych oddziałów nie tylko łóżek, ale i personelu.

 4. nie odpisuję kowidowym trollom

  Rok temu tzw eksperci zapewniali że szczepionka jest bezpieczna, że wirus nie mutuje i że szczepienia będą chronić przed zachorowaniem – jak się większość zaszczepi to problem zniknie. Dwa ostatnie twierdzenia okazały się piramidalną bzdurą. A pierwsze, że szczepionka jest bezpieczna? Tak twierdzą tylko tzw eksperci, płatne sz… dziennikarskie i ci co dali sobie wstrzyknąć a boją się spojrzeć prawdzie w oczy. Celem rządów nie jest zwalczanie wirusa, a szczepienie ludzi. Z tego powodu maksymalnie utrudnia się leczenie, chociażby amantadyną, legalnym lekiem przeciwwirusowym. Jest, ale dla wybranych. Reszta tylko objawowo. O co chodzi skoro się morduje ludzi by potrzymać strach i zmusić do szczepień? Dlaczego zezwala się chorującym szczepionym na roznoszenie wirusa? Dlaczego po pojawieniu się wariantu odpornego na szczepionki w wielu krajach pojawia się przymus szczepień?

 5. Może niech podadzą jaką jest dostępność do lekarzy.

 6. Mordowanie ludzi pod przykrywką pseudo pandemi.

 7. nie odpisuję kowidowym trollom (WAS, Grabarz)

  im wiecej testów tym później zakończymy pandemie

 8. nie odpisywać płatnym szczepionkowcom

  Już przylazł ten płatny troll za złotówkę. I tak tego nie czytam więc niech spada. ???