690 680 960

Nielegalni migranci z Algierii i Maroka na granicy. Jeden z mężczyzn przepłynął Bug

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali dwóch nielegalnych migrantów. Obywatele Algierii oraz Maroka nielegalnie przekroczyli granicę, by dotrzeć do jednego z krajów Europy Zachodniej.

W ostatni dzień grudnia funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Horodle zatrzymali w rejonie granicy państwa, na terenie powiatu hrubieszowskiego, nielegalnego migranta.

Jak się okazało obywatel Algierii przepłynął wcześniej rzekę Bug, a następnie wędrował w głąb kraju. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów uprawniających go do legalnego pobytu na terytorium RP.

Tego samego dnia, podczas działań związanych z ochroną granicy państwowej, funkcjonariusze SG z Placówki w Skryhiczynie, zatrzymali również na terenie powiatu hrubieszowskiego, obywatela Maroka. Mężczyzna przekroczył wcześniej granicę państwową wbrew obowiązującym przepisom.

Funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż mężczyźni chcieli dostać się do jednego z krajów Europy Zachodniej. Po przeprowadzeniu względem zatrzymanych czynności administracyjnych, zostali oni przekazani służbom granicznym Ukrainy.

(fot. NOSG)

6 komentarzy

 1. Bóg przez „u” w tytule artykułu. Straszne.

 2. Zapewne dlatego uciekli bo tam jest wojna… Zwłaszcza w Maroko, bylem tam w ubiegłym roku. Krajobrazy piękne nie ma co, ale tamtejsi jak tylko widzą turystę to od razu zbierają się jak sepy nad padłym zwierzęciem. Po co? Oczywiście żeby wydoic z kasy. W Afryce chyba już wpoili im w szkole, że gdy widzą białego z Europy to od razu wyciąga się rękę albo wciska jakiś shit warty doslownie grosze.

  • Jak szła ta ”fala migrantów w 2016/17 do Frau Merkel, to do Wrocka też zachaczało trochę zagubionych wędrowców. Z tobołami po mieście, ”daj Panie 50gr”, Nie pewne kroki, puste oczy, wypalone powłoki. Twarze na wynajem, dusze do remontu.

 3. monia :
  Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj i nie kompromituj.
  Właśnie tak poprawnie pisze się „BUG”,jeżeli chodzi o nazwę rzeki.

  • Jak widzę błąd ortograficzny to muszę zwrócić uwagę – już tak mam. A Wam może Bóg wybaczy to „u”.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas