690 680 960

Niebawem rusza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Zapytają o rodzinę, mieszkanie, pracę i wyznanie religijne

Płeć, wiek, stan cywilny, status aktywności zawodowej, wykonywany zawód, wykształcenie, liczba osób w mieszkaniu – to tylko część pytań, na jakie trzeba będzie odpowiedzieć w trakcie Powszechnego spisu Ludności i Mieszkań. Potrwa on pół roku.

28 komentarzy

 1. Lublinianin od zawsze

  co 10 lat spis!!!! a jakoś nie kojarzę że 10 lat temu ktoś chodził i spisywał ludzi!!! Spis ludności się kojarzy z jednym wielkim nękaniem ludzi przez władze i nakładaniem co raz większych podatków!! to po co teraz spis,czyż by ludzie zaczęli jak grzyby w lesie wyrastać i i ich się nie rejestruje w urzędzie statystycznym i liczby się nie zgadzają!!!

 2. Lublinianin od zawsze

  to nie ma nic na celu ze spisem ludności !! Mamy taki urząd który się nazywa statystyczny i w nim urodzeni i umarli są na bieżąco wprowadzani!!! A Może ktoś NAS(POLSKE) PRZEJMUJE(tak jak firma upadnie to przychodzi syndyk i robi spis co można sprzedać aby odzyskać pieniądze!!!przyszły nowy nasz właściciel wymaga spisu aktualnego swoich niewolników i innych danych co by było można na takiego osobnika łatwo wpłynąć w dalszych etapach zniewalania całkowitego

 3. W dobie pandemii wpuszczać do domu osobę która chodzi od domu do domu? To jest normalne? Jak w dzisiejszych czasach gdzie pelno jest oszustw, opowiadać o sobie osobie obcej. I my na to pozwalamy.

 4. Prokuratura Generalna. Zawiadamiam o narażaniu Obywatela Polskiego na zakażenie Covid oraz na kradzież dóbr osobistych oraz danych osobowych Obywatela Polskiego. Zawiadamiam o wykorzystywaniu swojej rangi rządowej do okradania Obywatela Polskiego z danych newralgicznych: imię, nazwisko, PESEL, adres (RODO). Zawiadamiam Prokuratora Generalnego o braku działań Sanepidu – instytucji powołanej i opłacanej z naszych podatków do ochrony przed zagrożeniami wirusowymi. Oczekuję, jako Obywatel i płatnik podatków odpowiedzi.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas