Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje piesza potrącona przez citroena

We wtorek rano w Michałówce doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszej. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 6:30 w miejscowości Michałówka w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen potrącił pieszą prowadzącą poboczem wózek z mlekiem. 75-letnia kobieta szła prawą stroną jezdni i miała na sobie kamizelkę odblaskową. Piesza w wyniku doznanych obrażeń zginęła na miejscu. Kierujący pojazdem 33-latek był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga w miejscu wypadku nadal jest zablokowana.

(fot. Policja Lubartów)

29 komentarzy

 1. Rozmawiają dwaj sąsiedzi.
  A: Genowefa z Michałówki nie żyje.
  B: Co się stało? Koronawisus, terroryści, jaka straszna choroba?
  A: Nie. Polski kierowca.

 2. A mandaty od 15 lat bez zmiany stawek. max mandat to 500 zł to jakieś jaka powinien wynosić co najmniej 5000zł

 3. W sprawie niskim mandatów moje zdanie jest następujące. Mówcie co chcecie ale moim zdaniem są za niskie. Jak jechałem z zabudowanym ponad 70 i dostałem 100 zł mandatu to się nawet śmiałem. Ale jak mnie złapali na prawie 100 w zabudowanym i musiałem z górnej póły zabulić to bolało i się jakoś mogłem uspokoić, do tej pory jeżdżę wolniej bo wolę te 400 zł dać dziecku na prezent.

 4. Franio ty sie powinienes leczyc

 5. Jechałem dziś rano do Sernik (odcinek od dk19 w stronę sernik) a po drodze idzie pieszy nieoświetlony w czarnym ubraniu jeszcze trochę i bym go szarpnął. Niech Panowie Policjanci kontrolują, piszą mandaty surowe i będzie bezpieczniej.

 6. Franiu ,widać że twoja choroba postępuje ,piszesz już sam ze sobą .A to ze tego nie zauważasz tylko potwierdza ze masz coś z glową

 7. Ten Franio jest troszkę upośledzony psychicznie?

Z kraju