Nie żyje piesza potrącona przez audi

W czwartek w miejscowości Masłomęcz doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje piesza potrącona przez audi.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 21 w miejscowości Masłomęcz w powiecie hrubieszowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszej.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 23-letni kierowca pojazdu marki Audi jadąc w kierunku Mircza potrącił idącą poboczem pieszą, która poruszała się bez elementów odblaskowych. Prawdopodobnie kierujący nie zauważył pieszej i nie zdążył w porę zahamować.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportowała nieprzytomną 48-latkę do szpitala. Tam kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Hrubieszów)

38 komentarzy

 1. sebix w BMW-io

  Wyrazy współczucia, dla rodziny i najbliższych. Szkoda kobitki.

 2. I znowu ta najbardziej pechowa marka pojazdu. Bierze udział 3/4 wypadków.

 3. Kierowcę powinno się sądzić jak mordercę. Po zmroku powinien zachować szczegulną ostrożność i jechać ZAWSZE z prędkością dostosowaną na tyle by można było bezpiecznie zahamować w razie potrzeby. Gdybym miał prawo jazdy na pewno bym tak jeździł a gdyby wszyscy tak jeździli to takich artykułów by tu nie było.

  • Ciebie Franiu to się p9winno sądzić jak idiotę…

  • Wystarczyło żeby piesza zeszła z jezdni jak jedzie samochód – taki miała obowiązek.

  • Tak bo samochodu nie widać z kilku kilometrów w nocy… Ciężko było zejść z drogi. Bo pieszy przecież nieśmiertelnym królem dróg jest.

  • Franiu ciebie naprawdę powinni zamknąć w szpitalu bez klamek.

  • Co ty Franiu pierdzielisz?
   Słonko wyszło zza chmurek i od razu tak mocno przygrzało?

   Zobacz, czym on tę kobitę potrącił, środkiem auta, a pewnie w ostatniej chwili jeszcze próbował uciec.
   Nie lusterkiem.
   Nie błotnikiem, narożnikiem maski.
   Środkiem auta, nawet bliżej kierowcy.

   Wygląda na to, że nie dość, że kobita szła bez odblasków, to jeszcze środkiem drogi.
   Pamięta Franio jaka „piękna” była wczoraj pogoda?

 4. Niestety jadąc nawet przepisowo 90km jeżeli nie zobaczymy pieszego bo nie ma odblasków to najczęściej dla niego śmierć. W miastach np. Lublin na obrzeżach dzielnic gdzie sie chodzi poboczami ludzie najczęściej już się przekonali do odblasków jest edukacja, rozdają dzieciom w szkołach. W mniejszych, wsiach niestety dalej często odblaski są lekceważone. A może po takich wsiach właśnie ksiądz po mszy powinien rozdać babciom odblaski i powiedzieć że warto używać. Ale po co.

  • Sugerujesz że w miastach i na wsi przepisowo to 90/godz. Czas skończyć z tym szybkim jeżdżeniem bo pusto , bo ładna pogoda to można pocinać. Kierowcy szanowni nie tylko to co na drodze jedzie się jest ważne, wokół dróg żyją równie ważni ludzie którzy chcą tam normalnie i ich dzieci funkcjonować a nie przebiegać przez ulice (drogę ) bo zasr..y rajdowiec jedzie, do tego dochodzi hałas, spaliny.

 5. Gadajcie co chcecie, ale w tym przypadku posiadanie odblasku, latarki lub nawet włączenie latarki w telefonie mogłoby nie doprowadzić do tej sytuacji.

 6. Czy ta miejscowość Masłomęcz to obszar zabudowany, bo jeśli tak, to informacja o odblaskach jest zbędna. W przeciwieństwie do „mundurowi ustalili, że 23-letni kierowca pojazdu marki Audi”.

  • Nie jest zbędna. Kierowca nie zauważył a piesza i tak miała obowiązek zejść z jezdni.

  • I co z tego, że jest zbędna. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej mieć.

 7. Kamizelka odblaski koszt ok 5 zł. Ale. Nie.. łunn mnie widzi

 8. Dajcie się zauwazyc

  Kamizelka odblaskowa koszt: 8zl, życie:…

 9. Oby kierowca nie miał kłopotów… Takie coś mogło spotkać każdego jadącego samochodem.

 10. Czy piesza była z kamizelką czy bez – TO KIEROWCA JEST WINNY – POWINIEN DOSTRZEC A JEŚLI MIAŁ Z TYM PROBLEM TO POWINIEN JECHAĆ WOLNIEJ!!! „WŁADCY DRÓG” nie argumętujcie się tym że była bez kamizelki bo wam wszystko wolno a piesi nie mogom nic! Wczoraj sama prawie zostałam potrącona na przejściu z moim 5 miesięcznym bombelkiem. Matką z dziećmi powinno się ustępować a nikt nie chciał mnie wpuścić i musiałam wejść przed samochody. Żenada wstydźcie się kierowcy!

  • Jeździjmy w nocy 20km/h wszędzie, ponieważ wyjdzie gdzieś pieszy bez odblasku. Nie popadajmy w paranoję.

   • Wystarczy jechać przepisowo a w terenie zabud to 50/godz, te 20 owszem obowiązuje w strefie zamieszkania co również wiekszośc kierowców ignoruje. Pamietajcie jednak że jeśli komuś przy tej swojej pseudo bezpiecznej nadmiernej prędkości zrobicie krzywdę to ten fakt będzie wzięty pod uwagę przy zasądzaniu kary dla was i odszkodowania dla ofiary.

  • Głupota innych nie upoważnia cię do jeszcze większej głupoty. Powinni ci zabrać prawa rodzicielskie zanim ktoś przez ciebie zabije dziecko.

  • Dla własnego dobra, i swoich dzieci radziłbym zapoznać się z przepisami.
   Jak wpadniesz z nimi pod pociąg to nikogo nie będzie obchodzić że maszynista powinien dostrzec. Tyle!

  • Beata wróć do kuchni.

  • cytuję „argumętujcie, piesi nie mogom, bombelkiem, matką z dziećmi” – masz w domu słownik ortograficzny?? a może jesteś MATKOM POLKOM???

   • To jest MADKA 500+.
    Pewnie TATEŁOWI „bombelka” Sebek ?

    Ale pamiętaj!
    „Uśmiech bombelka największom nagrodom!”

 11. Ślady na pojeździe sugerują że szła środkiem pasa a nie poboczem lub przechodziła na drugą stronę jezdni ewentualnie omijała kałużę. Jest jeszcze opcja że baba pokłóciła się z kimś i popełniła samobójstwo. Jednym słowem przy deszczowej pogodzie po zmroku była kompletnie niewidoczna i tylko narobiła problemów młodemu człowiekowi.

  • Głupota innych nie upoważnia cię do jeszcze większej głupoty. Powinni ci zabrać prawa rodzicielskie zanim ktoś przez ciebie zabije dziecko.

  • Albo uderzyła rogiem pojazdu i poleciała na lewą stronę szyby.

 12. Wystarczy zejsc i troche buty ubrudzić.jakoś ja mam taki głupi odruch.jak widzę nocą samochód schodzę z jezdni.

  • Każdy normalny człowiek to robi… Nigdy nie zapomnę jak jechałam w nocy do Radomia. Między Wronowem a Puławami. Wąska jezdnia, na styk mijają sie Tiry,ulewa jak piorun. Lezie baba, nie po tej stronie, z parasolką. W samochodzie męża było CB wiec krzyknęłam do nadjeżdżającej ciężarówki. Widziałam światła stopu w ciężarowym i usłyszałam podziękowanie od kierowcy. Co tacy ludzie mają w głowach?

 13. Coś te AUDI-ce ostatnio na lublin112 sławne się zrobiły, tyle tylko że z tej najgorszej strony jak widać.

 14. Jeżdżę ta trasą codziennie i nie raz widziałem pieszych którzy nie mają zamiaru zejść z jezdni mimo dużego ruchu ida z pól metra od pobocza i niestety trzeba hamować do 0 bo z naprzeciwka coś jedzie… W dodatku zero odblakow i te zapatrzenie w telefon… To ze pieszy widzi auto to nie znaczy ze kierowca widzi pieszego w złych warunkach pogodowych. Trochę więcej wyobraźni dla pieszych… I nie ma tu znaczenia marka pojazdu bo mógł to być każdy… I wypadek miał miejsce poza terenem zabudowanym bez jakiegokolwiek oświetlenia drogi…

  • Oczekujesz że pieszy( jak pieszesz jest tam duzy ruch ) ciągle ma iść poboczem które zwykle jest nierówne z wysoką trawą lub błotem w miejscu gdzie mieszka -żyje tylko po to aby transfer samochodów przez jego miejscowośc odbywał się płynnie i szybko. Buhahaha. Jak będzie miał chodnik to będzie szedł chodnikiem, nie ma to musi sobie radzić ale sorry ma iść poboczem aby kierowcom jechało się wygodniej. Buhahaha

 15. Najlepiej to jeszcze w kamizelki ubrać łosie, sarny i dziki. A ja proponuje więcej szacunku, uprzejmości i wyobraźni dla jednych i drugich i będzie git. Pozdrawiam.

 16. napewno nie bmw

  23- lata. Jest akceptacja wymiarów ścigania dla takich rajdowców powodujących śmiertelne wypadki. Lubelszczyzna to taka Ukraina + .

  • No tak. Jak ma 23 lata to nie powinien mieć prawa jazdy.. huehuehue. A może nie powinien pracować? Powinien się jeszcze uczyć w szkole co najmniej 10 lat żeby usiąść za kółkiem, nie ma mowy o jeździe. Jazda po 40 roku życia dopiero. I to tylko jeśli proboszcz pozwoli. Jakim trzeba być ciemniakiem zaściankowym żeby myśleć tak jak Ty.

 17. Większość z was nigdy nie siedziała za kierownicą pojazdu. Samochód nie stanie w miejscu tak jak pieszy… Ludzie zacznijcie dbać sami o swoje życie noscie odblaski wszędzie mamy gowniane oświetlenie nawet przejść dla pieszych kierowca też zanim was zobaczy zanim zareaguje to minie czas a tak łatwo jest oceniać ludzi nie zrozumie nikt kto tego nie przeżył sam… Chłopak ma zjechana psychikę do końca życia ktoś stracił matkę żonę a wystarczyło tylko trochę myśleć zejść z drogi… Nie każdy kierowca jest w stanie zauważyć kogoś tym bardziej w taką pogodę jaka mamy a życie to nie odblask czy nowe buty nie kosztuje 5zl współczuję rodzinie zmarłej jak i rodzica tego chłopaka ale najbardziej współczuję kierowcy bo to on z tym bd żył do końca i co dzień myślał a może jak bym wyjechał 10min później to jej by tam nie było…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9646zł 0.41%
  • GBP 4.9941zł 0.05%
  • EUR 4.4745zł 0.02%
  • CHF 4.2099zł 0.04%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym