Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik w lesie

Wczoraj na terenie powiatu biłgorajskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Wczoraj biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 18 i 64-latek wybrali się ciągnikiem rolniczym do lasu, aby wyciąć kilka drzew. W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Starszy z mężczyzn został przygnieciony przez pojazd.

18-latek nie znał okolicy i nie wiedział gdzie się znajduje. Policjanci byli w ciągłym kontakcie z mężczyzną. Dzięki podpowiedziom policjantów 18-latek skojarzył pewne elementy krajobrazu. Wszystko wskazywało na to, że mężczyźni znajdują się w lesie pomiędzy miejscowościami Zastawie – Hosznia Abramowska – Hosznia Ordynacka – Wólka Abramowska.

W końcu udało się zlokalizować miejsce, gdzie obaj mężczyźni się znajdowali. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 64-latek poniósł śmierć na miejscu.

Decyzją prokuratora ciało 64-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

 1. tyle razy już mówiłem, że w obecnych czasach koniecznym i niezwłocznym działaniem powinno być podjęcie działań przez 112, aby można było wysyłać pinezkę z miejsca zdarzenia – niejednokrotnie jest tak, że wypadek zdarza się „w polu” lub w okolicy, w której akurat osoba wzywająca pomoc się nie orientuje, nie zna jej itp.

 2. ale 112 chyba namierzaja telefon?

 3. 18 latek bez smartfona ? to czym dzwonił na 112 ?… wystarczyło google maps i współrzędne podać

 4. O masz następny.

 5. Zapewne gdy by dziadek miał swój las to wnuczek by wiedział gdzie się znajduje. Jak pojechali na cudze to tak bywa.

  • Człowieku. To było pierwsze „wyjście” do lasu tego chłopaka. Ludzie mieszający w okolicy wchodzili tam, żeby ich szukać i sami nie mogli z niego wyjść. Nie byłeś tam, nie wiesz jak jest/było, nie oceniaj.

 6. wywinął orła traktorem.

 7. Czytając komentarze mam ochotę się nie przyznawać że jestem z lubelskiego.wstyd. To tragedia A nie pole dla frustratow

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL