Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik w lesie

Wczoraj na terenie powiatu biłgorajskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Wczoraj biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 18 i 64-latek wybrali się ciągnikiem rolniczym do lasu, aby wyciąć kilka drzew. W pewnym momencie doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Starszy z mężczyzn został przygnieciony przez pojazd.

18-latek nie znał okolicy i nie wiedział gdzie się znajduje. Policjanci byli w ciągłym kontakcie z mężczyzną. Dzięki podpowiedziom policjantów 18-latek skojarzył pewne elementy krajobrazu. Wszystko wskazywało na to, że mężczyźni znajdują się w lesie pomiędzy miejscowościami Zastawie – Hosznia Abramowska – Hosznia Ordynacka – Wólka Abramowska.

W końcu udało się zlokalizować miejsce, gdzie obaj mężczyźni się znajdowali. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 64-latek poniósł śmierć na miejscu.

Decyzją prokuratora ciało 64-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci, pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

9 komentarzy

  1. tyle razy już mówiłem, że w obecnych czasach koniecznym i niezwłocznym działaniem powinno być podjęcie działań przez 112, aby można było wysyłać pinezkę z miejsca zdarzenia – niejednokrotnie jest tak, że wypadek zdarza się „w polu” lub w okolicy, w której akurat osoba wzywająca pomoc się nie orientuje, nie zna jej itp.

  2. ale 112 chyba namierzaja telefon?

  3. 18 latek bez smartfona ? to czym dzwonił na 112 ?… wystarczyło google maps i współrzędne podać

  4. O masz następny.

  5. Zapewne gdy by dziadek miał swój las to wnuczek by wiedział gdzie się znajduje. Jak pojechali na cudze to tak bywa.

    • Człowieku. To było pierwsze „wyjście” do lasu tego chłopaka. Ludzie mieszający w okolicy wchodzili tam, żeby ich szukać i sami nie mogli z niego wyjść. Nie byłeś tam, nie wiesz jak jest/było, nie oceniaj.

  6. wywinął orła traktorem.

  7. Czytając komentarze mam ochotę się nie przyznawać że jestem z lubelskiego.wstyd. To tragedia A nie pole dla frustratow

Z kraju