Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje mężczyzna porażony prądem

Wczoraj na terenie powiatu janowskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna porażony prądem.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14 w miejscowości Majdan pod Modliborzycami w powiecie janowskim. Podczas prac ziemnych operator koparki został porażony prądem.

Jak nas poinformował sierż.szt. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin, 34-letni mężczyzna wykonywał prace ziemne jako operator koparki. W pewnym momencie ramieniem koparki zaczepił o linię wysokiego napięcia. Po chwili mężczyzna został porażony prądem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia 34-latka. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny. Ciało 34-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

19 komentarzy

  1. Mógł wyskoczyć na dwie nogi i na dwóch odskoczyć.

  2. Sz.P.BORO ja tez znalem tr.zm.operatora.NIECH BOG DA MU NIEBO,pytalem ogolnie o firmy bud.w janowie.pracownik ma zrobic duzo w krotkim czasie bo wiadomo stawka godzinowa 8-11zl a najlepiej to niezaplacic.ja kolego w zyciu zrobilem wiele i nieraz zostalem oszukany.niezycze ci tego doswiadczenia jak zostajesz bez grosza.a cwaniaki jada markowym autem i po miescie bryluja, CZAS Z TYM PROCEDEREM SKONCZYC..GDZIE SA ODPOWIEDNIE SLUZBY PANSTWOWE