Nie wiedział gdzie jest, jego życie miało być zagrożone. Nocne poszukiwania na obrzeżach Lublina

Przez około godzinę szukano nocą 24-letniego mężczyzny. Za każdym razem podawał on inną lokalizację, która jednak nie była zgodna z prawdą. Co więcej, inne osoby miały stanowić zagrożenie dla jego życia.

Minionej nocy lubelskie służby ratunkowe poszukiwały mężczyzny, który zadzwonił z informacją, że doznał urazu nogi i grozi mu niebezpieczeństwo ze strony innych osób. Jak wyjaśnił, znajduje się na Felinie, w rejonie ul. Doświadczalnej. Na miejsce skierowana została straż pożarna i policja.

Pomimo przeszukania całego okolicznego terenu nie natrafiono na ślad mężczyzny. Kiedy się z nim skontaktowano, tym razem tłumaczył, że jest w pobliżu obwodnicy miasta. Ta okolica również została dokładnie sprawdzona, jednak z podobnym skutkiem.

Podejrzewając, że ktoś może sobie robić żarty, policjanci ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny i udali się do niego do domu. Tam jednak również go nie było. Po blisko godzinnych poszukiwaniach, w trakcie kolejnej rozmowy, strażacy usłyszeli w słuchawce przejeżdżający pociąg. To sugerowało, że mężczyzna znajduje się w pobliżu torów.

To był właściwy trop, gdyż niebawem mężczyznę strażacy odnaleźli na Hajdowie w rejonie Faelbud-u. 24-latek posiadał niegroźny uraz nogi. Mieszkaniec osiedla Felin nie wiedział jednak gdzie się znajduje i w jaki sposób znalazł się w tym miejscu. Nie pamiętał już również, kto i dlaczego zagrażał jego życiu. Został przewieziony do szpitala na badania.

(fot. lublin112)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Zmień chłopie dilera bo źle to się skończy

 2. psychiatryczne także i czy pobrano próbki krwi na zawartość wszelakich substancji ?

 3. Mam nadzieję że był to szpital psychiatryczny . Do wyborów takich przypadków będzie coraz więcej , wycofano z aptek podstawowe leki dla maniaków i schizofremików . Po wyborach sytuacja powinna wrócić do normy.

 4. To ze on potrzebowal opieki psychiatrycznej to coz. Obysmy tego nigdy nie musieli też potrzebowac! Ale coto za służby skoro nie są w stanie namierzyć telefonu komórkowego??!!

 5. Wy sie smiejecie a naprawde sie w nocy mozna zamotac szczególnie ci co prawka nie mają, bo wtedy to sie zna własną dzielnice centrum i pojedyncze miejsca…

 6. Do psychiatryka z tym istotą.

 7. Głosujcie na dojna zmianę dalej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6765zł -0.58%
  • GBP 4.9565zł 0.01%
  • EUR 4.4732zł -0.13%
  • CHF 4.1241zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL
  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej