690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówką, dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj rano na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobowym. Do szpitala trafiło dwoje pasażerów z osobówki. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Woskrzenice Duże w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – osobowego oraz ciężarowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki DAF wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadących drogą krajową osobowym renaultem. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W chwili wypadku ciężarówką kierował 60-letni mieszkaniec gminy Trzebieszów, natomiast za kierownicą samochodu osobowego siedział 69-letni mieszkaniec gminy Terespol. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło dwoje pasażerów z pojazdu osobowego. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. Szkoda Talji. Najleszy samochód jakim jeździłem.

    • a czym jeździłeś? trabantem czy tawriją?

    • Dobry samochód. Odpowiedni dla kogoś, dla kogo auto nie jest przedłużeniem penisa, lekiem na kompleksy, ani dzieckiem w rodzinie, ale po prostu – środkiem do przemieszczania się.

  2. Na zdjęciu widać kto jest sprawcą Wystarczy spojrzeć na pasy namalowane na jezdni

Kursy walut

  • USD 4.1964zł 0.07%
  • GBP 5.213zł 0.19%
  • EUR 4.4902zł 0.11%
  • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas