Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie przeżył 21-letni motocyklista, który wczoraj zderzył się z fordem

Wczorajszy popołudniowy wypadek w Milejowie zakończył się tragicznie w skutkach. Zmarł kierujący jednośladem młody mężczyzna.

Lekarzom nie udało się uratować życia 21-letniemu motocykliście, który wczoraj w Milejowie zderzył się z samochodem dostawczym. Poszkodowany w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, gdzie natychmiast trafił na stół operacyjny. Pomimo wysiłków lekarzy, po czterech godzinach zmarł on nie odzyskując przytomności. Powodem były liczne i rozległe obrażenia, jakich doznał on podczas wypadku.

 


 

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 16:30 w miejscowości Milejów w powiecie łęczyńskim. Na skrzyżowaniu ulicy Partyzanckiej i alei Niepodległości zderzyły się dwa pojazdy: motocykl i samochód dostawczy.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki, kierujący fordem transitem mężczyzna, jadąc ul. Partyzancką w kierunku Łęcznej, podjął manewr skrętu w lewo w al. Niepodległości. Wymusił tym samym pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka motocykliście.

– Jadący jednośladem mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Stracił je w 2015 roku za przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów karnych. Ponadto pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC – informuje mł. asp. Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

 


Wyświetl większą mapę 

(fot. lublin112)
2016-04-06 08:30:39

98 komentarzy

  1. Nie oceniajcie kogos jak tego nie widzieliscie i pomyslicie co moze czuc rodzina motocyklisty zgina mlody chlopak cale zycie przed nim bylo i wystarczyla chwila na tragedie teraz juz nie jest wazne ile jechal on juz zaplacil najwieksza cene (*)

  2. Co z tego ze nie mial uprawnien i oc! Nie zmienia to faktu ze zmar bo mu ktos wymusil pierszenstwo! Slepe stare kanalie od 50w gore powinni zabierac prawko! To zagrozenie stanowi

  3. A TE WIEJSKIE GÓWNIARZE STOJA SIĘ SMIEJĄ, KU** UCZYC SIE GLABY

Z kraju

Polityka i społeczeństwo