Nie posiadał elementów odblaskowych, zginął na miejscu (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego tragicznego wypadku w Trojaczkowicach. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pojazd ciężarowy.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 18 w miejscowości Trojaczkowice, poza obszarem zabudowanym. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pojazd ciężarowy.

Policjanci na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że 60-letni kierowca pojazdu marki Man z naczepą jechał w kierunku Lublina. Z kolei 57-letni mieszkaniec gminy Konopnica przekraczał jezdnię w miejscu niewyznaczonym jako przejście dla pieszych. Mężczyzna został potrącony przodem pojazdu.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 57-latek zmarł podczas reanimacji. Pieszy nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci oraz prokurator. Wykonane zostały oględziny z udziałem biegłego. Ciało 57-latka zabezpieczono na sekcję zwłok. Śledczy będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego wypadku.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

23 komentarze

 1. Życie za odblask za 5 zł… Tragedia…

 2. Jak miał przechodzić w miejscu wyznaczonym skoro od miejsca wypadku w promieniu kilku kilometrów nie ma przejścia dla pieszych

  • Nie ważne czy trzeźwy czy popił za stacją, ale ryzykowac przechodzenie na tej drodze to głupota. Jasne i oczywiste jest że jakoś ludzie muszą przechodzić z jednej na druga stronę, więc masakryczne jest, że nikt tam nie zrobił nigdy oświetlonego PdP.

   • Do Frania…. Ja na twoim miejscu poszedłbym do lekarza od głowy. Ty jesteś specjalista od wszystkiego i wszystko wiesz. Musisz leczyć głowę… Może jest jeszcze szansa i dla ciebie 😂

  • Nie zauważył nadjeżdżającego MANa? Sekcja zwłok wykaże zawartość promili.

  • No i dlatego musiał wleźć prosto pod koła?

 3. Wg Frania odblaski zą zbedne.

 4. Niestety ale bardzo ludzi chodzi bez odblasków

 5. no bardzo ludzi chodzi bez odblasków masz racje Polska język trudna język, co pewnie u niemców się było 3 tygodnie i już języka zapomina

 6. śmierć na własne życzenie

 7. No wielki aj waj, że nie przechodził po PDP. To gdzie maił popierdzialać z Trojaczkowic? Do Konopnicy czy do Strzeszkowic?

 8. Nie sądze żeby odblaski cokolwiek tu pomogły bo z tego co pisze wynika że ewidentnie wszedł pod tą ciężarówkę widząc ją i slysząc ,Czyli śmierć na własne życzenie

 9. Przykro bo zginął człowiek,ale bardziej mi żal kierowcy bo będzie żył ze świadomością że zabił człowieka,raczej nie ze swojej winy,no bo jak można nie zauważyć oświetlonego samochodu.

 10. tragedia- wyrazy współczucia dla rodziny. Wczoraj jechałem koło tego wypadku. Stojąc w korku, na wahadle przechodziła koło mojego auta Pani cała ubrana na czarno- posiadała tylko jeden mały element odblaskowy (opaskę) na przedramieniu. Była widoczna zaledwie przez 3-5 sekund po czym zniknęła w mroku. Pomijam że Pani szła złą, prawą stroną ulicy.
  OPASKA TO ZDECYDOWANIE ZA MAŁO!!!!

  My poruszając się autami w dzień musimy mieć włączone światła, a piesi bez jakichkolwiek światełek / latarek, bez odblaskowych kamizelek, jakichkolwiek elementów odblaskowych – smutne i tragiczne 🙁

 11. Pogrążony w żalu

  Ciekawe ile tirem pedzil, wiem ze tam idioci za.. A policja z tym nic nie robi, stoją tam co ich nie trzeba. Dobrego czlowieka zabral Bóg, pozostało czekać na sprawiedliwość i zbadanie sprawy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”