690 680 960

Nie działała sygnalizacja, doszło do zderzenia na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W środę przed południem na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W momencie kolizji nie działała sygnalizacja świetlna.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem na skrzyżowaniu ul. Lipowej z al. Racławickimi. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu, na którym nie działała sygnalizacja świetlna doszło do zderzenia volkswagena z oplem. Kierująca volkswagenem poruszała al. Racławickimi w kierunku centrum, zaś kierowca opla jechał ul. Lipową w stronę al. Racławickich.

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia w ruchu. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

(fot. nadesłane Maciej – dziękujemy!)

8 komentarzy

 1. Miałam zielone... hahaha

  No jak zwykle kierująca, wyłączyć światła a już nie wie co się dzieje… No ale przecież ja jechałam prosto a on skręcał heeloooł… haha baba za kòłkiem i wszystko jasne hahahaha

  • Hejtować tak kogoś anonimowo jak nawet się tego nie widziało to łatwo a w twarz byś nie powiedział. Znajdź sobie hobby bo widać że Twoje życie jest bardzo smutne i nudne jak spędzasz wolny czas w taki sposób.

 2. No tak baba w VW zapomniała co to zasada prawej ręki i pruła w najlepsze…

  • Warto przed napisaniem komentarza poczytać PoRD. Tak zwana „zasada prawej ręki” niestety nie ma zastosowania na tym skrzyżowaniu, obowiązuje na skrzyżowaniach równorzędnych, a tam jest wyznaczona droga z pierwszeństwem. Jednakże celna uwaga, jadę prosto to pewnie mam pierwszeństwo.

  • prawej ręki… tak, tak – chyba że znaki czyta brail’em.

 3. I wszystko jasne…
  Kierującej szajwagenem zabrać prawko, albo 10000 mandatu i kurs doszkalający.
  Na tym skrzyżowaniu pełno takich tępaków można spotkać.

 4. zaj…..oszczędność czasu przez to wyłączenie sygnalizacji – pewnie autor tego pomysłu dostał nagrodę racjonalizatorską

 5. W prawej ręce to ona trzymała srajfona i smski z psiapsiółką pisała. Ogólnie przy wyłączonych światłach wychodzi kto umie jeździć a kto nie. Kto umie czytać znaki a kto ma na nie wyj….. .

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas