Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nerwowy kierowca wjechał w bok forda. Zrobił to ze złości

34-latek z gminy Biszcza wkrótce odpowie przed sądem za zniszczenie forda. Mężczyzna najpierw pokłócił się z innym mężczyzną, a następnie wjechał w bok pojazdu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Tarnogrodzie w powiecie biłgorajskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanego pojazdu pod jednym ze sklepów.

– Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili, że 66-letni mieszkaniec gm. Tarnogród wraz 60-latką i 29-latkiem zatrzymał się swoim samochodem marki Ford w rejonie sklepu spożywczego. Kiedy kobieta poszła zrobić zakupy obok mężczyzn oczekujących w samochodzie zaparkował kierowca samochodu marki Kia, który wysiadł z auta i podszedł do młodszego z mężczyzn. Jak wynika z relacji świadków pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki i przepychanki – relacjonuje zdarzenie sierż. szt. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Po chwili kierowca kii, 34-latek z gminy Biszcza, wsiadł do swojego pojazdu i wjechał w bok forda, a następnie odjechał. Wrócił jednak na miejsce. Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni byli trzeźwi.

– 34-latek w rozmowie z policjantami oświadczył, że ze złości wjechał w samochód należący do 66-latka. Teraz nerwowy mężczyzna odpowie przed Sądem. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności – dodaje sierż. szt. Joanna Klimek.

2018-04-23 15:39:02
(fot. Policja Biłgoraj)

12 komentarzy

  1. Idź chłopie na roksę i się wyluzuj

  2. Wyglada jakby wjechal w otwarte drzwi forda- niczym ruski cep 🙂

  3. Należy skierować go na badania psychologiczno-psychiatryczne bo jest potencjalnym zagrożeniem w skrajnej sytuacji na drodze.

  4. co się chłopu dziwić-mie też fordy denerwujo

  5. zatrzymać prawo jazdy i dać skierowanie na badania psychiatryczne , chyba wariat

  6. Gdyby to zrobił rowerzysta, można by rzecz: „typowy rowerzysta”.

  7. W normalnym kraju to by takiemu zabrali prawo jazdy i na badania do psychiatry wysłali …ale u nas będzie nadal jezdził i w końcu komuś krzywdę zrobi …wtedy i owszem pewnie się nim zajmą

  8. jaki rząd tacy obywatele

Z kraju