Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Narkotyki w mieszkaniu na Kośminku. Matka i syn trafili do aresztu

Lubelscy policjanci zatrzymali 51-latkę oraz jej 20-letniego syna. Oboje odpowiedzą wkrótce przed sądem za posiadanie środków odurzających. Kobieta odpowie dodatkowo za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz czynną napaść.

W miniony czwartek podczas przeszukania jednego z mieszkań na osiedlu Kośminek policjanci zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne oraz młynek do suszu.

Podczas prowadzonych na miejscu policyjnych działań, zjawił się 20-latek. Funkcjonariusze znaleźli u niego 6 kul plastycznej brązowej masy o wadze ponad 280 g. Zachodziło podejrzenie, że to środki narkotyczne, więc substancja została zabezpieczona i trafiła do badań laboratoryjnych. 20-latek zaś został zatrzymany.

Jak się okazało zakazane substancje posiadała również 51-letnia matka mężczyzny. Kilka porcji mundurowi ujawnili w bieliźnie kobiety oraz w opakowaniu po gumach do żucia. W trakcie policyjnych czynności 51-latka próbowała zmusić mundurowych do ich zaniechania, najpierw znieważając ich słownie, a potem szarpiąc i używając gazu pieprzowego. Kobieta również została zatrzymana.

Niebawem zatrzymani usłyszą zarzuty z ustawy o narkomanii. Kobieta odpowie jeszcze za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz czynną napaść.

(fot. Policja Lublin)

17 komentarzy

  1. Ach! Polski mieszczuch .

  2. Nie jest napisane, co to za brązowa, plastyczna substancja, tylko że podejrzenie o substancje narkotyczne. Czyli co to było? Kupa?

Z kraju