Nałęczów ponownie gra w popularnym serialu

W poniedziałek w Nałęczowie ponownie pojawiła się ekipa filmowa. Tym razem kręcone są zdjęcia do serialu „Na dobre i na złe”

Ekipa filmowa przyjechała do Nałęczowa w poniedziałek rano. Na początku w Parku Zdrojowym kręcono ujęcia bez aktorów., którzy pojawili się na planie dopiero w godzinach popołudniowych. Jan Wieczorkowski i Emilia Komarnicka od razu wzbudzili zainteresowanie fanów serialu, którzy podążali krok w krok za swoimi idolami, licząc na wspólne zdjęcie bądź też autograf.

W Nałęczowie kręcone są ujęcia do jednego z odcinków serialu. Uzdrowisko Nałęczów współfinansuje koszty powstania jego powstania, w zamian za to, na ekranie będzie można zobaczyć większość ciekawych miejsc oraz atrakcji jakie czekają na turystów i kuracjuszy. Ma to przynieść wymierne korzyści poprzez zwiększenie liczby osób przyjeżdżających do tego urokliwego miasteczka.

W połowie Czerwca w Nałęczowie przez kilka dni przebywała ekipa serialu „M jak Miłość”. Realizowane były tu zdjęcia do jednego z odcinków, w którym seniorce rodu Mostowiaków lekarze zalecili odpoczynek z powodu przemęczenia. Zostawiła więc rodzinę i przyjechała do uzdrowiska w Nałęczowie, gdzie spotkała pewnego zamożnego mężczyznę. Ujęcia były kręcone głównie na terenie uzdrowiska: w parku zdrojowym, jednym z hoteli i restauracji a także szpitalu kardiologicznym. Fani serialu mogli spotkać aktorów grających jedne z głównych ról: Teresę Lipowską, Martę Wojciechowską, Krystiana Wieczorka a także Włodzimierza Matuszaka.

(fot. lublin112- zdjęcie ilustracyjne)
2013-10-07 20:05:27

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021