Największa ilość nowych zakażeń koronawirusem w woj. śląskim. W całym kraju jest już 5816 osób, które pokonały COVID-19

W poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o 210 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Największa grupa osób zakażonych pochodzi z woj. śląskiego.

– Mamy 210 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (142), wielkopolskiego (25), dolnośląskiego (16), małopolskiego (14), opolskiego (5), pomorskiego (4), kujawsko-pomorskiego (3), zachodniopomorskiego (1) – poinformowało w poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia.

W porannym komunikacie nie ma informacji o nowych zakażeniach na terenie województwa lubelskiego.

– Z przykrością informujemy o śmierci 3 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 93-K Bolesławiec, 92-K Poznań, 68-K Łańcut. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące – przekazał resort zdrowia.

Liczba ujawnionych do tej pory zakażeń koronawirusem w Polsce: 16206/803 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Sytuacja w woj. lubelskim

Sytuacja w Polsce

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Oczywiście ze w śląskim bo trzeba było górników w kwarantannach umieścić żeby nie strajkowali. Tylko ja to tak widzę ? Jak by ktoś nie wiedział to dzisiaj ruszamy oficjalnie z 5G wiec żniwa się zaczną. Wreszcie będzie można zacząć mordować ludzi żeby poprzeć tezę o epidemii bo jak na razie to umieralność spadła do 40 procent w niektórych rejonach Polski. Pewnie ludzie postanowili podczas największej epidemii na świecie nie umierać bo ciekawi są co dalej będzie 😉 Zastanawiający jest spadek umieralności na raka skoro onkologie pracują na pełnych obrotach.

  • Zgadzam się z Tobą. Oni właśnie chcą walczyć o wolną Polskę, a zależy im tym bardziej bo mają im zamknąć kopalnię.

 2. #LukaszNIEduś

 3. Pozamykać kopalnie

 4. Majówka co niektórym chyba wyjdzie bokiem, tyle się mówiło zostańcie w domu, nie! tępy ryl nie posłuchał, piwsko przy grilu z kumplami rylami pić musiał.

  • Ty tępaku nawet telewizja polska nie miała maseczek nad morzem i dopiero jak zaczęli kręcić film fabularny zwany wiadomościami to ubrali. Obudź się wreszcie bo ile jeszcze można być ciemniakiem, który nie widzi co się dzieje. Sanepid odrzucił wszystkie wnioski policji o ukaranie za brak maseczek. Nie wierzysz to zadzwoń do sanepidu. Wyłącz te seriale zwane wiadomościami bo całkiem ci sieczkę zrobią z mózgu jeżeli go masz.

 5. Wszystkich strajkujących spisali. Oni są dla nich potencjalnym zagrożeniem, więc teraz zrobią im testy, wynik oczywiście jest już znany!

  • Myślenie nie boli.

   Oni zachorowali czy Ty? Jeśli chcesz, to zamknij się w piwnicy na parę lat. Ale innym nie mów jak mają żyć. Zacznijmy w końcu być odpowiedzialni za siebie, bo nigdy nie będzie u nas inaczej niż batem i zakazami. Rób co chcesz, jak zachorujesz i umrzesz (bo masz 90 lat) Twoja sprawa.Ty decydujesz. Nie rząd.

 6. teatr dla gojow

  Geszeft globalistów trwa… Zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw kosztem wielkich korporacji. Kopalnie: zdrowemu silnemu fizycznie chłopu, który przed godziną wspólnie z czteroma kolegami wydrążył kombajnem 8 mb. chodnika i zabudował w obudowie stalowej, serwuje się po wyjeździe test i stwierdza się że jest chory. Komedia, tyle że straszna.
  Jak to jest, że fryzjer MOZE iść do Lidla, a pracownik Lidla NIE może iść do fryzjera?

 7. Głos rozsądku

  210 nowych przypadków? Nic dziwnego. Polska jednym z 4 państw europejskich, gdzie nie spada liczba zakażeń. NIECH ŻYJE DOBRA ZMIANA!

  http://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-polska-jednym-z-4-panstw-europy-gdzie-nie-spada-liczba-zakaz,nId,4476412

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET