Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Najpierw było go słychać, dopiero potem widać. BMW odjechało na lawecie, kierowca z mandatem (zdjęcia)

Nocne popisy młodego kierowcy BMW na lubelskich ulicach przerwali funkcjonariusze drogówki. Mężczyzna otrzymał wysoki mandat i zakaz dalszej jazdy.

W nocy z soboty na niedzielę mieszkańców Czechowa i Choin zbudził huk dobiegający z ulicy. Okazało się, że po raz kolejny jeździło tam auto ze zmodyfikowanym układem wydechowym. Sprawą zajęli się funkcjonariusze drogówki.

Policjanci ustawili się na ul. Zelwerowicza. Długo nie musieli czekać, gdyż niebawem usłyszeli ryk silnika. Jednak samo auto dostrzegli dopiero po chwili. Kierowca w tym czasie celowo starał się wprowadzić pojazd w poślizg.

Młody mężczyzna od razu został zatrzymany do kontroli. W jej trakcie wyszło na jaw, że BMW od kilku lat nie posiada badań technicznych. Funkcjonariusze zakazali dalszej jazdy i pojazd musiała zabrać laweta. Z kolei kierowca otrzymał mandat karny w kwocie 1500 zł.

Najpierw było go słychać, dopiero potem widać. BMW odjechało na lawecie, kierowca z mandatem (zdjęcia)

Najpierw było go słychać, dopiero potem widać. BMW odjechało na lawecie, kierowca z mandatem (zdjęcia)

(fot. lublin112)

76 komentarzy

 1. Zamiast rozumu, dojrzałości, nadymane ego i jedyny sposób na zwrócenie uwagi, tylko kogo? Kupli sobie podobnych, czy pustych dziewczyn? Rozumiem chęć ścigania czy kontrolowanych poślizgów, ale na torze lub ewentualnie na zamkniętej drodze za miastem. Każde hobby kosztuje, opłata za tor, wyjazd, nocleg, itd. Samolotem, helikopterem , czy łodzią motorową też nie można szaleć gdzie się chce…. Pewnie to był chłopiec w krótkich gatkach z podobnym rozumem… Policja powinna robić swoje, a mieszkańcy mają prawo do odpoczynku!

  • Prawo do czego? Do odpoczynku?! Haha, a jak mi po ciężkim dniu pracy szczeka durny kundel po nocach albo płaczą bachory których nie potrafią wychować matka z ojcem to mnie to nie irytuję i nie daje spać? Niech latają i hałasują ile wlezie, żebyście wiedzieli że świat nie kończy się tylko na bachorach, głupich psach i pracy. Są też ludzie z takim hobby jak modyfikowanie i wprowadzanie w kontrolowany poślizg aut, które (dla was warte tyle co złom), a realnie nie kupi się tego za 30/40 tysięcy jeśli tak jak ta e36 powyżej jest włożony silnik v8 z e38, gdzie sam zdrowy silnik bez skrzyni i osprzętu potrafi kosztować 10 tys. Ale co wy wiecie Janusze z Passatów w tdi. Widzą e36 = złom na kołach.

   • Co to znaczy, że rodzice nie potrafią wychować dzieci. Czekam na porady w tym temacie. Powiedz mi mistrzu jakbyś uspokoił 2, 3 latka?

 2. On na torze,to by na pierwszym wejściu w łuk skończył. Brawo Policja! Następny idiota w czarnym audi z Jastkowa niech będzie. Też go słychać,zanim zobaczysz.

 3. następny niech będzie inteligent z Wierzbowej (koło szkoły), którego „motór” wt\ytwarza hałas niczym zagęszczarka na betonie

 4. I to są dobre wiadomości. Jednego mniej.

 5. Boże jaki kibel na kołach. Coraz większym złomem rozbija się ta wiejska młodzież…

 6. Wszystkich wyłapiemy kwestia czasu.

 7. Robić zdięcia i dzwonić na policję.

 8. benzyna tanieje to wyłażą karaluchy 🙂

 9. Brawo! Bardzo mnie to cieszy

 10. Świadek obserwator

  Jest jeszcze taki z napisem na dachu THE CREW zdjęcia,filmy i numer rejestracyjny zostały zgłoszone policję.

Z kraju

Sport