690 680 960

Audi przejechało przez wyspę ronda, staranowało bariery i spadło z wysokiej skarpy. Kierowca z pasażerem uciekli pieszo (zdjęcia)

Ogromne szczęście miały osoby podróżujące audi, które minionej nocy spadło z kilkunastometrowej skarpy uderzając w ziemię. Dwie osoby uciekły pieszo.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Jakubowice Konińskie koło Lublina. Na węźle Czechów, czyli skrzyżowaniu obwodnicy Lublina z drogą wojewódzką nr 809 prowadzącą w stronę Krasienina, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi poruszał się od strony Lublina. Rozpędzone auto przejechało przez wyspę ronda po czym uderzyło w bariery energochłonne rozgrywając je. Następnie samochód spadł z nasypu kilkanaście metrów w dół.

Kierowca wraz z pasażerem wydostali się z kompletnie rozbitego auta po czym uciekli pieszo. Policjanci prowadzą teraz czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112)

24 komentarze

 1. Tam trzeba postawic zamiast barierek betonowy mur , wtedy by nie uciekli i zieleń by nie była zniszczona.

 2. Że wsi matoły

 3. To już kolejny raz na tym rondzie?

 4. Lot nad kukułczym gniazdem po lubelsku.

 5. Jeden z uciekinierów to znany wśród lubelskich wege lewaków alkoholik ćpun i twierdzi że „Jechałem do pracy z prawdopodobnie pijanym kierowca autem beż świateł” hahaaha dobre ciekawe w takim razie po co uciekał poobijany bo z takiego wypadku bez obrażeń yo na pewno nie wyszedł………………….

  • [***]? Ciekawostka, cwaniaczek jechał swoim autem ? Jeśli on kierował, to na poduszce zostawił ślady -alko wyparuje, inne substancje raczej nie.

   • ha ha on i swoje auto on pewnie prawka nawet nie ma tylko chleje i udaje ze podnosi ketle a ulany i przepity

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas