690 680 960

Audi przejechało przez wyspę ronda, staranowało bariery i spadło z wysokiej skarpy. Kierowca z pasażerem uciekli pieszo (zdjęcia)

Ogromne szczęście miały osoby podróżujące audi, które minionej nocy spadło z kilkunastometrowej skarpy uderzając w ziemię. Dwie osoby uciekły pieszo.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Jakubowice Konińskie koło Lublina. Na węźle Czechów, czyli skrzyżowaniu obwodnicy Lublina z drogą wojewódzką nr 809 prowadzącą w stronę Krasienina, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi poruszał się od strony Lublina. Rozpędzone auto przejechało przez wyspę ronda po czym uderzyło w bariery energochłonne rozgrywając je. Następnie samochód spadł z nasypu kilkanaście metrów w dół.

Kierowca wraz z pasażerem wydostali się z kompletnie rozbitego auta po czym uciekli pieszo. Policjanci prowadzą teraz czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112)

24 komentarze

  1. Tam trzeba postawic zamiast barierek betonowy mur , wtedy by nie uciekli i zieleń by nie była zniszczona.

  2. Że wsi matoły

  3. To już kolejny raz na tym rondzie?

  4. Lot nad kukułczym gniazdem po lubelsku.

  5. Jeden z uciekinierów to znany wśród lubelskich wege lewaków alkoholik ćpun i twierdzi że „Jechałem do pracy z prawdopodobnie pijanym kierowca autem beż świateł” hahaaha dobre ciekawe w takim razie po co uciekał poobijany bo z takiego wypadku bez obrażeń yo na pewno nie wyszedł………………….

    • [***]? Ciekawostka, cwaniaczek jechał swoim autem ? Jeśli on kierował, to na poduszce zostawił ślady -alko wyparuje, inne substancje raczej nie.

      • ha ha on i swoje auto on pewnie prawka nawet nie ma tylko chleje i udaje ze podnosi ketle a ulany i przepity

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!