Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Najechał toyotą na leżącego na jezdni mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala

W sobotę wieczorem na jednej z dróg powiatu zamojskiego doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierowca toyoty najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21 w miejscowości Złojec w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pojazd osobowy.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący toyotą jechał od Wielączy w kierunku miejscowości Złojec. W pewnej chwili najechał na leżącego na prawym pasie jezdni mężczyznę. Poszkodowany 48-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

40-latek kierujący toyotą był trzeźwy. Natomiast leżący na drodze mężczyzna w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Droga w miejscu wypadku była słabo oświetlona, ponadto w tym czasie widoczność była ograniczona z uwagi na mgłę.

Kierujący prawdopodobnie nie widział leżącego na jezdni mężczyzny. Na miejscu, gdzie doszło do wypadku pracowali policjanci dochodzeniowo – śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Trwa ustalanie szczegółowego przebiegu zdarzenia.

(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. I dobrze nie potrzebny ” kręglarz” po nastawiał kręgi to teraz dłuźszy czas nie będzie jego łapało lumbago???

  2. Pewnie ciut za szybko było.

  3. Jezdnia to nie miejsce na wypoczynek ,jak ktoś ignoruje takie oczywiste fakty ,to zwykle kończy na cmentarzu i tyle .Nie doszukiwał bym się tu żadnej sensacji

  4. Tak nowa szosa ale żeby zrobić chodnik albo oświetlenie to już nie bo poco za dużo pieniędzy pójdzie już drugi wypadek w tym samym miejscu

Z kraju