690 680 960

Na zakręcie ciężarówka pojechała prosto. Policjanci widząc stan kierowcy, nie zastanawiali się ani chwili (zdjęcia)

Wszystko zaczęło się od sygnałów o jadącej wężykiem ciężarówce. Okazało się, że kierowca był trzeźwy, jednak pilnie potrzebował interwencji medycznej. Do szpitala przewieziono go radiowozem.

W środę rano kierowcy poruszający się drogą krajową nr 63 między Radzyniem Podlaskim a Łukowem zwrócili uwagę na ciężarówkę, która jechała w dość nietypowy sposób. Pojazd raz przyśpieszał, za chwilę zwalniał, zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni, a w pewnym momencie zaczepił o znak drogowy.

Świadkowie podejrzewając, iż kierowca ciągnika siodłowego może być pijany, powiadomili o wszystkim policję. Na miejsce skierowany został patrol. Funkcjonariusze zastali pojazd w miejscowości Ulan. Okazało się, że kierowca ciężarówki na łuku jezdni pojechał prosto, w wyniku czego zestaw wypadł z drogi i zatrzymał się w pobliskich zaroślach.

Kiedy policjanci dostrzegli, w jakim stanie znajduje się kierowca, nie zastanawiali się ani chwili. Mężczyzna bowiem w trakcie jazdy źle się poczuł i zaczął tracić świadomość. Widząc, że liczy się każda sekunda, zabrali mężczyznę do radiowozu i natychmiast ruszyli na sygnale w stronę Radzynia Podlaskiego.

Kierowca ciągnika siodłowego trafił do szpitala. Przebywa tam do chwili obecnej. Jak nas poinformowano, jego stan jest poważny.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Garsyja Fernandez

  Życie jest jedno. Zdrowie też. To był wypadek

 2. Zgadzam się,to jest wypadek.Natomiast wymuszenie pierwszeństwa,czy wjechanie w czyjś bagażnik to premedytacja.Zdrowia kierowcy życzę.

 3. Najwyższy czas skończyć z patologia dla kierowców ciężarówek,dlaczego taki policjant ,żołnierz lub inną osobą z grupy mundurowej pracuje tylko obecnie 25l i odchodzi z dość pokaźną emerytura gdzie większość się nie opracowała zaś kierowcy zazwyczaj tyrają do śmierci bo rząd ma gdzieś zasady mobilności i zgadza się aby pracodawcy płacili z najniższej krajowej zaś 80%wyplaty jest pod stołem.Kazdy rząd obiecuje że to zmieni i tylko na obietnicach się kończy zaś właściciele firm transportowych co nie którzy już nie wiedzą gdzie mają ukryć te pueniadze

 4. Dlaczego redakcja usuwa komentarze które inni wstawiają?

  • W jakim celu pisze Pan nieprawdę?

  • Ja też zauważyłam że często jak komentarz zawiera niewygodną treść lub słowa klucze, to nie jest publikowany. Redakcjo Lublin112, czy komentarze „lecą” przez automat czy to ktoś zatwierdza osobiście ?

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas