Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na trasie Lublin – Warszawa ciężarówka uderzyła w bariery. Zablokowany jest jeden pas jezdni

Na drodze ekspresowej S17, między węzłami Skrudki a Ryki Południe, ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13 w miejscowości Kośmin w gminie Żyrzyn w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S17, na odcinku między Lublinem a Rykami, samochód ciężarowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca ciągnika siodłowego z naczepą poruszał się w kierunku Warszawy. W pewnym momencie zjechał na prawą stronę, w wyniku czego pojazd uderzył w bariery energochłonne po czym zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Warszawy.

(fot. nadesłane – Sigismund)

3 komentarze

  1. Dziwne, że jeszcze nikt nie skrytykował zabezpieczenia miejsca akcji, włączenie z „forumowym” wymogiem, żeby przed pojazdem uprzywilejowanym, ustawić jeszcze trójkąt ostrzegawczy.

  2. telefon czy video jako przyczyna ?

    • Może alko lub drzemka. Jechałem tamtędy, i jeśli dobrze widziałem to tablice białoruskie miał.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo