Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na trasie Lublin – Kraśnik pojazd osobowy uderzył w bariery i dachował. Utrudnienia w ruchu w kierunku Rzeszowa

W czwartek rano na drodze S19 pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia z przejazdem na pasie w kierunku Rzeszowa.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10.30 w Wilkołazie w powiecie kraśnickim, na drodze S19, na odcinku pomiędzy węzłem Niedrzwica Duża a węzłem Wilkołaz. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne i latarnię. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mazdą mężczyzna poruszał się w kierunku Rzeszowa. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto przeleciało przez bariery, uderzyło w słup latarni i dachowało w rowie. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, jednak odmówił przetransportowania go do szpitala.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12.30. Obecnie zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Rzeszowa. Ruch pojazdów odbywa się lewym pasem ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

4 komentarze

  1. Wierna słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    Popatrzcie; tylko jeden samochodzik wszedł na kolizyjny kurs z barierą, a tylu ludzi się nie nudzi.

  2. Może dlatego nie ma informacji o osobach poszkodowanych, bo cmentarz w Wilkołazie jest na przysłowiowe wyciągnięcie ręki

  3. Pewnie wyborca PO. Normalni obywatele się tak nie zachowują i jeżdżom spokojnie.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo