Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na torach znaleźli młodego mężczyznę. Nie wie jak się nazywa i gdzie mieszka (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Na torach w Lublinie znaleziony został częściowo wychłodzony mężczyzna. Obecnie dochodzi on do zdrowia, jednak nie wie jak się nazywa ani też, gdzie mieszka. Policjanci apelują do osób, które go znają, o kontakt.

W środę w godzinach popołudniowych policjanci zostali poinformowani o leżącym na torach mężczyźnie. Znajdował się on w rejonie ul. Grodzickiego w Lublinie, w okolicznościach zagrażających jego życiu, był też częściowo wychłodzony.

Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej, obecnie wraca on do zdrowia. Nie potrafi jednak powiedzieć jak się nazywa oraz gdzie mieszka. Nie posiadał również przy sobie żadnych dokumentów. Mężczyzna ma około 194 cm wzrostu, ubrany jest w szarą koszulkę, brązowe spodnie i czarne obuwie sportowe.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z VI Komisariatu Policji przy ul. Gospodarczej. Mundurowi zwracają się z apelem do osób, które rozpoznają mężczyznę o kontakt z dyżurnym pod nr telefonu 81 535 46 61 lub 112.

AKTUALIZACJA 22:12
Już po kilku minutach, od opublikowania materiału, policjanci otrzymali pierwsze sygnały dotyczące tego, kim jest ów mężczyzna. Informacje te się potwierdziły i 20-letni mieszkaniec Lublina został przekazany pod opiekę rodzinie. Dziękujemy czytelnikom za pomoc.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

12 komentarzy

  1. Najgorsze są wychłodzenia przy 20 stopniach na plusie w cieniu.

  2. Jurny Stefan, nie wiesz ile czasu ten człowiek znajdował się poza domem, lub poza jakimkolwiek miejscem ocieplonym, to ze przez ostatnie dwa dni było 20 stopni na plusie w dzień nie oznacza, ze cały październik mamy taka temperaturę, jeszcze kilka dni temu w nocy było -1 stopnia, ubierz sobie koszulkę i spodnie i wyjdź nawet dziś na dwór, spędź sobie tam cała noc, a najlepiej cała noc, jutrzejszy dzień i kolejna noc, może wtedy nie będziesz pisał głupich komentarzy….Polaczki Cebulaczki, jakież to żałosne…..

  3. Do Jurnego Stefana -przykro , że są ta kk myślący ludzie jak Ty…. Ale tak publicznie się blaznic to fakt, nie każdy potrafi.

  4. Piwerko za mocno weszło? Tak kończą studenci XD

  5. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

    Jak było tak było, ale chociaż raz dobrze się stało, że pociąg się spóźnił

  6. Zacne dopalacze milordzie!

  7. Cieszę się, że portal publikuje o zaginionych bez ociągania. Nie pierwszy raz, przyniosło to wymierne efekty. Czytanie Was,to nie tylko przyjemność, może być także pożyteczne. Brawo 😉

  8. Wg zdjęcia to mi przypomina tory.

Z kraju