690 680 960

Na świeżo posadzone krzewy wjechali „mistrzowie parkowania”. Miasto zabezpieczyło teren słupkami

Miasto poszło na wojnę z „mistrzami parkowania” i zabezpieczyło rozjeżdżane zieleńce na placu im. Lecha Kaczyńskiego w Lublinie. Od dzisiaj nikt już tam nie powinien parkować.

Straż miejska zajmuje się „mistrzami parkowania”, którzy notorycznie rozjeżdżali zieleńce na placu im. Lecha Kaczyńskiego. Ostatnio parkującym nie przeszkodziły nawet nowo zasadzone żywopłoty. Dzisiaj miasto zabezpieczyło teren drewnianymi słupkami.

– Teraz niech spróbują parkować. Ciągle niszczony przez samochody trawnik na placu im. Lecha Kaczyńskiego został w tym tygodniu zmieniony na zieleńce z żywopłotami. Na dopiero co posadzone krzewy wczoraj zdążyli już wjechać kolejni „mistrzowie” parkowania. Od dziś już nie wjadą, bo żywopłoty chronią mocne i solidne słupki – poinformowało Miasto Lublin.

Straż Miejska prowadzi czynności w sprawie wczorajszego niszczenia zieleni przez kierowców w tym miejscu. Można było tam zobaczyć „mistrzów parkowania”, którzy wjechali centralnie nad zieleńce, niszcząc świeże zasadzenia.

(fot. UM Lublin)

31 komentarzy

  1. skoro plac Kaczyńskiego nie powinno być brzóz nasadzone??

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie