Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Na rondzie kręcił „bączki”, zainteresowali się nim policjanci. W aucie miał słoik z marihuaną

Nocna jazda z piskiem opon po rondzie sprawiła, że peugeota postanowili zatrzymać do kontroli policjanci. Teraz kierowcę czeka sprawa w sądzie. Powodem jest zaś to, co funkcjonariusze znaleźli w pojeździe.

W nocy z wtorku na środę, patrolujący teren Świdnika policjanci, zauważyli samochód osobowy, który na jednym z rond przemieszczał się z piskiem opon. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Dogonili pojazd kilka ulic dalej i dali kierowcy znaki do zatrzymania się.

Za kierownicą peugeota siedział 24-letni mieszkaniec Świdnika, oprócz niego w aucie znajdowało się dwóch pasażerów. W trakcie kontroli mundurowi, oprócz młodych ludzi, postanowili dokładniej sprawdzić również pojazd którym się poruszali.

Pod fotelem pasażera policjanci znaleźli słoik z zawartością suszu roślinnego, to samo znajdowało się w schowku od strony pasażera. Wstępny test wykazał, iż jest to marihuana, której łączna waga wyniosła blisko 90 gramów. Właścicielem suszu okazał się kierowca peugeota.

Jak wyjaśniają świdniccy policjanci, 24-latkowi za posiadanie znacznej ilości marihuany grozi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłej grzywny mundurowi zabezpieczyli od niego gotówkę w kwocie ponad 4 tysięcy złotych. Do sądu skierowali również wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

(fot. Policja/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Boszzzz co za mongoły. A wystarczyło nie zwracać na siebie uwagi.

 2. prostuje banany

  to jak pójdzie na 3 miechy to mu tam już kanał przemytniczy wyczyszczą.nie będzie puszczał bączków w stylu prrrrrr…..tylko będzie huuuuuuuuu…:D:D

 3. Lubię Swoją Wieś

  trzeba dobrą porcję śmieci spożyć ,żeby tapczan stał się driftowozem

 4. I po co było puszczać te bąki?

 5. tak własnie myślalem ,że Jednak ci wszyscy od „bączków ” czy jazdy bokiem ,są pod wpływem tego typu „używek ” .Normalny człowiek jedzie jak normalny czlowiek ,a nie kręci jakieś „bączki ” czy odpier…a inne cuda na drodze

 6. -Za co siedzisz?
  -Kręciłem bączki peugeotem…

 7. No trzeba być dobrym gamoniem, żeby taki numer zrobić. Księha rekordów.

 8. Pozdrowienia dla dwóch młodszych pasażerów, którzy sprzedali kierowcę ze strachu przed konsekwencjami prowadzenia swoich godnych pożałowania sposobów na życie: *** i ***.

  • gangusieinternetowy

   O ludzkich zasad nie masz bladego pojecia jak krecisz farmazon bez papieru, na dodatek jeszcze w internecie wiec scisnij

Z kraju

Polityka i społeczeństwo