Na plaży nad Jeziorem Miejskim zorganizowali festyn (zdjęcia)

Dużym zainteresowaniem cieszył się niedzielny festyn, jaki odbywał się nad Jeziorem Miejskim w Ostrowie Lubelskim. Impreza zakończyła się w późnych godzinach wieczornych.

W niedzielę nad Jeziorem Miejskim w Ostrowie Lubelskim odbył się Festyn Rodzinny. Plaża wypełniła się po brzegi uczestnikami imprezy. Zwłaszcza, że atrakcji nie brakowało. Warsztaty bębniarskie przeprowadził zespół Moritmo, który nie tylko „rozgonił” deszczowe chmury, ale też porwał w rytm samby wiele osób. Pływające po jeziorze tratwy i paintball łukowy to zasługa Dionizjady. Teatr Forma z Białegostoku z animacjami i zabawami cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród milusińskich, a animatorzy mieli ręce pełne roboty.

Sporym powodzeniem cieszyły się również zajęcia profilaktyczno-animacyjne w namiocie edukacyjnym. Była to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale także do nauczenia się czegoś wartościowego o otaczającym świecie. Na scenie rozstrzygnięto zawody wędkarskie. Wśród 23 kadetów I miejsce zajął Fabian Wójcik, II Dawid Wołyńczuk, a III Damian Olesiuk. Natomiast wśród 11 seniorów I miejsce zajął Piotr Drabik, II Maksymilian Matyjaszczyk, a III Krzysztof Sadura. Statuetki oraz medale wręczał wojewoda lubelski Przemysław Czarnek, Burmistrz Ostrowa Józef Gruszczyk oraz Kazimierz Zabłuda członek Koła wędkarskiego w Ostrowie Lubelskim.

Kolejnym punktem programu był koncert zespołu Miglanc. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Extazy. Ostatni punkt programu, czyli dyskotekę pod gwiazdami, poprowadził Dj Kuba – Pogotowie Muzyczne.

(fot. nadesłane/materiały organizatora)

Zobacz również

2 komentarze

  1. Większej baniochy to ciężko znaleźć. Nic tam nie ma. A drogę do tej wsi to nie długo zaorają.

  2. W latach 80 tych jeździło się tam na ryby – sumy katlowate. Cisza , spokój, czysta woda mało ludzi. W tamtych czasach całe Pojezierze Wlodawsko – Leczynskie takie było.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!