Na placu Zamkowym odbędzie się Power Active Challenge. To pierwsza tego typu impreza w Lublinie

Pierwsze w Lublinie zawody w trójboju siłowym Power Active Challenge zostaną zorganizowane w sobotę na placu Zamkowym. Wydarzenie skierowane jest zarówno dla grup, jak też indywidualnych uczestników.

W sobotę 5 czerwca po raz pierwszy w Lublinie zorganizowane zostaną zawody w trójboju siłowym Power Active Challenge. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 12.00 na placu Zamkowym. Uczestnicy będą walczyć o 2500 złotych w trzyosobowym Power Teamie, które mogą przekazać na wskazany przez siebie cel charytatywny.

Miano Power Teamu uzyskać mogą zorganizowane grupy znajomych, przyjaciół z pracy, a także przedstawiciele służb mundurowych. Jednak jak podkreślają organizatorzy, impreza nie jest tylko dla grup. W challenge mogą też brać udział osoby indywidualne, które będą walczyć o 250 złotych, a także puchar w kategorii mężczyzn i kobiet.

Urządzenia, z których będą mogli korzystać uczestnicy to m.in. martwy ciąg, przysiad ze sztangą zza karku czy też wyciskanie na klatkę. Celem organizatora, Power Active Challenge, jest pokazanie alternatywnych możliwości uprawiania sportu oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych.

– Chcemy promować aktywny styl życia i integrację społeczności lokalnej ze służbami mundurowymi i lokalnym biznesem. Chęć pomocy, doskonała atmosfera, rywalizacja oraz wewnętrzna integracja drużyn to wszystko, to czym chcemy Państwa zachęcić do udziału w wydarzeniu – mówią przedstawiciele organizatora.

Motywem przewodnim wydarzenia, będą bohaterzy z komiksów. W trakcie trwania całej imprezy prowadzone będą liczne konkursy.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym Power Active Challenge.

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. Będzie ring bez błyskawic ? 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności