Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na Placu Teatralnym w Lublinie wylądował śmigłowiec (zdjęcia)

W środę po południu na Placu Teatralnym w Lublinie wylądował śmigłowiec. Maszyną na pokładzie podróżowali żużlowcy Motoru Lublin, którzy przybyli w dość oryginalny sposób na oficjalnego podsumowanie sezonu 2022, które odbywa się w Centrum Spotkania Kultur.

35 komentarzy

 1. jak to powiedział Siara Siarzewski : mają rozmach surwis……yny 🙂

 2. Jak ich stać na latanie helikopterem to może i sobie stadion sfinansują?

  • Ja jako mieszkaniec tego miasta z dziada pradziada, nie chcę tego toru. Już jeden mają. Niech go wykorzystują, albo Arenę przerobią, tam nic się nie dzieje.

   • Człowieku to ty się nie znasz na sporcie bo na Arenie żaden tor się nie zmieści trzeba by wyburzać trybuny co za tym idzie pojemność by się zmniejszyła i była by porównywalna z Zygmuntowskimi. Ponadto Motor nie istnieje od dawna ten klub to speedway lublin. Wielcy fani żużla popatrzcie sobie na puchar co jest na nim napisane nie ma tam Motor Lublin tylko Speedway Lublin.

 3. Elita się bawi a kibice to ch…200 biletów dali do sprzedaży na tysiąc miejsc w sali, resztę dla siebie i znajomych wzięli z zarzadu klubu. Kibiców to kochają jak im kabzę biletami i gadżetami na meczach nabijają , a potem to pocałujcie się w d..pę. dziękujemy za okazaną wdzięczność nam kibicom

 4. how dare you jakby to greta powiedziała

 5. To jak To tak przecież jest taka bieda łżą pełowce codziennie w komentarzach.

 6. I niech ktoś ponarzeka, że jest drogo, że paliwo drogie, że partia nie taka. Można się bawić?

 7. gratulacje za piekny sezon dla Lublina. a komentarze czytam sami znawcy pilotażu,wszyscy tu pilotuja smiglowce…na komputerze z myszka w reku. Polacy wy tylko narzekac i biadolic potraficie a radosc dopiero wam sprawia jak sasiadowi samochód ukradna.Masakra

 8. Airwolf wylądował 🙂